• Nowość
image
  • image
  • image

SKYRC Ładowarka B6AC Neo 10A 60/200W

060317
Ocena 

Ładowarka SkyRC B6AC Neo zaskoczy Cię ogromem możliwości. Umożliwia ładowanie akumulatorów z mocą do 200 W (DC) lub 60 W (AC), a także ich rozładowywanie i monitorowanie ich kondycji. Wyróżnia się imponującą wydajnością i cichą pracą, a dzięki wykorzystaniu technologii GaN jest wyjątkowo kompaktowa, co znacznie ułatwia jej transport.

289,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

  Darmowa dostawa od 499 zł

Obowiązuje dla zamówień powyżej 499 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez sklep rc-team

  Bezpieczne zakupy

100% transakcji w naszym sklepie jest zabezpieczonych szyfrowaniem SSL. U nas kupujesz bezpiecznie.

  Zwrot do 14 dni

Jako konsument masz prawo do zwrotu 14 dni od otrzymania paczki bez podawania przyczyny.

Opis

SKYRC Ładowarka B6AC Neo 10A 60/200W

Ładowarka SkyRC B6AC Neo zaskoczy Cię ogromem możliwości. Umożliwia ładowanie akumulatorów z mocą do 200 W (DC) lub 60 W (AC), a także ich rozładowywanie i monitorowanie ich kondycji. Wyróżnia się imponującą wydajnością i cichą pracą, a dzięki wykorzystaniu technologii GaN jest wyjątkowo kompaktowa, co znacznie ułatwia jej transport. Urządzenie sprawdzi się również w roli zwykłej ładowarki do smartfona czy laptopa – zapewni moc na poziomie nawet 65 W.

2.jpg


Innowacyjna technologia GaN – duża wydajność, niewielki rozmiar

Ładowarka korzysta z innowacyjnej technologii GaN, dzięki czemu łączy w sobie dużą wydajność, efektywne odprowadzanie ciepła i kompaktową konstrukcję. Urządzenie jest mniejsze niż standardowa karta kredytowa, co pozwala na jego wygodny, bezproblemowy transport. Możesz mieć je zawsze przy sobie!

9.jpg


Imponująca moc

Zapomnij o długim oczekiwaniu, aż Twoje akumulatory będą naładowane. Gdy ładowarka jest zasilana prądem stałym (DC), zapewnia moc na poziomie nawet 200 W, umożliwiając skrócenie czasu ładowania do około 10 minut. Natomiast jeśli wykorzystasz prąd zmienny (AC), moc urządzenia wyniesie maksymalnie 60 W. To pozwoli naładować akumulator w około 20 minut! Co więcej, interfejs XT60 DC oraz kompatybilność z napięciem 100-240 V AC zapewnia większą elastyczność i swobodę. Uwaga: pomiary zostały wykonane podczas ładowania akumulatorów LiPo 6S o pojemności 1300 mAh.

6.jpg


Rozładuj akumulator w kilka chwil

Potrzebujesz szybko rozładować akumulator? Żaden problem – ładowarka B6AC Neo została wyposażona w specjalny port, który umożliwia sprawne, efektywne rozładowywanie. W połączeniu z głównym portem zapewnia on moc sięgającą 19 W. Co to oznacza w praktyce? Dla przykładu, aby rozładować akumulator LiPo 6S o pojemności 1300 mAh, wystarczy około 1,5 godziny. Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się użyć tylko głównego portu, moc będzie ograniczona do 5 W.

8.jpg


Sprawdzaj kondycję akumulatorów

Monitorowanie kondycji akumulatorów i odpowiednie dbanie o ich stan to klucz do wydłużenia ich żywotności i zapewnienia sobie bezpieczeństwa użytkowania. Ładowarka SkyRC B6AC Neo Ci w tym pomoże! Za jej pomocą możesz w prosty sposób sprawdzić napięcie ogniw oraz balans. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, czy akumulator wymaga ładowania, rozładowania lub balansowania! Uwaga: funkcja pomiaru napięcia i balansu jest dostępna dla akumulatorów LiPo, LiHV, LiFe i LiIon.

3.jpg


Uniwersalna ładowarka i cyfrowy zasilacz

Za pomocą ładowarki SkyRC B6AC Neo naładujesz nie tylko swoje akumulatory, ale też na przykład smartfona, laptopa lub konsolę Nintendo Switch. Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowy port USB-C, który obsługuje szybkie ładowanie PD 65 W. Dzięki temu Twój sprzęt może być w mgnieniu oka gotowy do pracy! Ponadto model B6AC Neo sprawdzi się w roli cyfrowego zasilacza – oferuje optymalne napięcie 2-27 V z przyrostem 0,1 V oraz regulowane natężenie 1-10 A.

5.jpg


Wydajność i bezpieczeństwo

Ładowarka korzysta z opatentowanego obwodu prostownika, aby efektywnie przekształcać prąd stały w celu bezpiecznego zasilania. Ma również wbudowany moduł MCU, który precyzyjnie steruje ładowaniem, minimalizując straty mocy. Jej dodatkowym atutem jest zaawansowany system ochrony między innymi przed zwarciem, przegrzaniem i przepięciem. Dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko wydajnością, ale też bezpieczeństwem!

7.jpg


Przyjazna użytkownikom

Wygodną obsługę ładowarki umożliwia wbudowany wyświetlacz z nowym interfejsem ColorX, który wyróżnia się przejrzystym, responsywnym menu i specjalnie zaprojektowanymi, czytelnymi ikonami. Co więcej, do wyboru masz aż 5 języków – angielski, holenderski, francuski, chiński i japoński. Na uwagę zasługuje także cicha praca urządzenia – nawet przy pełnym obciążeniu poziom głośności jego wentylatorów wynosi tylko około 48 dB. Nie obawiaj się uciążliwego szumu! Dostępna jest też dedykowana aplikacja Charger Master, która pozwala między innymi na wygodne aktualizowanie oprogramowania ładowarki – wystarczy podłączyć ją do komputera za pomocą portu USB-C.

4.jpg

Producent SkyRC
Nazwa B6AC Neo
Model SK-100200
Kolor Czarny
Ekran TN
Przekątna ekranu 1,77 cala
Aktywny obszar panelu 28,03 x 35,04 mm
Rozdzielczość ekranu 128x160p
Liczba kolorów ekranu 262K
Napięcie wejściowe AC 100 V - 240 V 50/60 Hz
Napięcie wejściowe DC 10-30 V
Moc ładowania DC: 200 W; AC: 60 W; QC3.0 / PD: 5 V ⎓ 3 A, 9 V ⎓ 3 A, 12 V ⎓ 3 A, 20 V ⎓ 3,25 A maks. 65W;
Moc rozładowywania 19 W (przy 6S, 4,2 V / S)
Kompatybilne akumulatory LiPo / LiFe / LiIon / LiHV: 1-6 ogniw; NiMH / NiCd: 1-15 ogniw; Pb: 3S / 6S;
Natężenie ładowania LiPo / LiFe / LiIon / LiHV / NiMH / NiCd / Pb: 0,2-10 A;
Natężenie rozładowywania LiPo / LiFe / LiIon / LiHV / NiMH / NiCd / Pb: 0,1-0,2 A;
Natężenie balansowania LiPo / LiFe / LiIon / LiHV: maks. 500 mA;
Funkcje LiPo / LiFe / LiIon / LiHV: Balance CHG, Charge, Storage, Discharge;
NiMH / NiCd: Charge, Re-Peak, CYCLE_C_D, CYCLE_D_C, Discharge;
Pb: Normal, AGM Charge, Cold Charge, Discharge;
Materiał PC-ABS V0
Wymiary 70,6 x 50,6 x 46 mm
Waga 150 g

Szczegóły produktu
060317

Opis

Zasilanie
Port USB
Opinie

Napisz swoją opinię

SKYRC Ładowarka B6AC Neo 10A 60/200W

SKYRC Ładowarka B6AC Neo 10A 60/200W

Ładowarka SkyRC B6AC Neo zaskoczy Cię ogromem możliwości. Umożliwia ładowanie akumulatorów z mocą do 200 W (DC) lub 60 W (AC), a także ich rozładowywanie i monitorowanie ich kondycji. Wyróżnia się imponującą wydajnością i cichą pracą, a dzięki wykorzystaniu technologii GaN jest wyjątkowo kompaktowa, co znacznie ułatwia jej transport.

Napisz swoją opinię

Śledź nas na Facebooku