navigate_next
O nas

Od dnia dzisiejszego w naszej ofercie dostępnych jest ponad 40.000 produktów, co plasuje nas na pierwszej pozycji wśród branżowych sklepów internetowych. Znajdziecie Państwo u nas najpopularniejszych producentów samochodów: HPI , Hot Bodies, Traxxas , Kyosho, Team Associated, GS Racing wraz z pełnym zapleczem serwisowym, dostępnością części i wsparciem, którego potrzebujecie. Nie ograniczamy się jedynie do modeli samochodowych. Od dnia dzisiejszego poszerzyliśmy ofertę o całą gamę produktów modelarstwa lotniczego oraz szkutniczego najbardziej utytułowanych producentów.

Od czterech lat z sukcesami bierzemy regularny udział w zawodach rangi Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych. Współpracujemy i wspieramy liczne modelarnie oraz kluby modelarskie na terenie kraju, organizujemy pokazy, eventy i imprezy modelarskie. Nasz profesjonalizm pozwolił nam w 2012 roku na organizację pokazów najwyższej rangi podczas Verva Street Racing.

Doświadczenie zdobyte przez ten czas procentuje i daje nam możliwość służenia Państwu pomocą i doradztwem niemal w każdej gałęzi modelarstwa. Nie ignorujemy żadnego zapytania do nas kierowanego. Każdy z nas rozpoczynał kiedyś tę przygodę i liczył na pomoc i wsparcie od doświadczonych użytkowników. Dlatego też jesteśmy dla Was.

Przez ostatni rok dołożyliśmy wszelkich starań, aby odświeżona wersja sklepu była przejrzysta, czytelna i przyjazna dla użytkownika, a przede wszystkim aby dostępności produktów pokrywały się ze stanem faktycznym. Stany magazynowe wszystkich produktów od dnia dzisiejszego będą ściśle monitorowane i kilkukrotnie w ciągu doby aktualizowane, tak aby ich status na stronie odpowiadał rzeczywistym stanom na magazynie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony.


Thumbnail Alt

Thumbnail Alt Thumbnail Alt
Thumbnail Alt Thumbnail Alt Thumbnail Alt
Thumbnail Alt Thumbnail Alt Thumbnail Alt

   
   
  

Śledź nas na Facebooku