Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

GWARANCJA

 

Na wszystkie produkty sprzedawane w naszym SKLEPIE obowiązuje gwarancja producenta, która standardowo trwa 24 miesiące. Oferowane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fabrycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Każdy model kupiony w sklepie RC-TEAM.pl przed wysyłką do klienta jest sprawdzany przez nasz serwis pod kątem wykrycia wad fabrycznych aby ograniczyć do minimum sprzedaż uszkodzonego produktu. Po kontroli produkt jest starannie pakowany z powrotem do oryginalnego opakowania.


SERWIS

 

Sklep RC-TEAM.pl prowadzi nie tylko sprzedaż ale także serwis modeli zdalnie sterowanych. Dokonujemy napraw, regulacji oraz ostatecznego przygotowania modeli zarówno elektrycznych, jak i spalinowych dla klientów.

Do wiekszości modeli znajdujących się w naszej ofercie posiadamy części i realizujemy naprawy serwisowe - wymiana części, podzespołów oraz modernizacja czyli ogólnie rozumiany serwis modeli.

Prowadzimy również serwis modeli elektrycznych oraz spalinowych producentów, których nie posiadamy w swojej ofercie, uwzględniając dostępności części u dystrybutorów.

Przykładowe ceny świadczonych usług w ramach serwisu w zakładce: SERWIS