Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Dron Galaxy Visitor 7 FPV KAMERA WIFI + AUTO START I LĄDOWANIE

Dron Galaxy Visitor 7 FPV KAMERA WIFI + AUTO START I LĄDOWANIE

NINE EAGLE

NE201921

Stan: Chwilowo niedostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

699,00 zł

Obniżona cena!

1 150,00 zł


NINE EAGLE - Dron Galaxy Visitor 7 FPV KAMERA WIFI + AUTO START I LĄDOWANIE

NapędElektryczny szczotkowy
Rodzaj zestawugotowy do lotu RTF
Typ sterowaniaNadajnik + smartfon
KameraTak
Typ dronaQuadrocopter
Obraz na żywoSmartfon
GimbalBrak
 Innowacyjne i zaawansowane funkcje
 
Dron GALAXY VISITOR 7 wyposażony jest w kilka innowacyjnych i zaawansowanych funkcji takich jak: kamera w systemie 2.4GHz / 5.8GHz, automatyczny start, automatyczne lądowanie, lądowanie awaryjne, redukcja czułości sterowania, kontrola czujnika przyspieszeń. Sterowanie modelem z nadajnika lub poprzez tablet (lub telefon). Sterowanie urządzeniem mobilnym może przebiegać na zasadzie manipulacji wirtualnymi drążkami, albo za pomocą funkcji grawitacyjnej.
 

 
 


Automatyczny start oraz lądowanie
 
Idealny model do nauki latania dronami z kamerą HD WiFi i transmisją obrazu na telefon (tablet). GALAXY VISITOR 7 wyposażony jest w funkcję automatycznego startu i lądowania. Po uruchomieniu automatycznego startu, model podnosi się na wysokość około 1 metra i jest gotowy do lotu. Po wprowadzeniu modelu w stabilny zawis i uruchomieniu automatycznego lądowania, model wyląduje.

 
 

 
 
 


Pełna kontrola
 
Mini dron wyposażony jest w zdalnie sterowaną kamerę video, którą można włączyć z nadajnika w trybie Video oraz w trybie Foto. Kamera pracuje w systemie WIFI - Smart Phone. Umożliwia to podgląd obrazu z kamery w czasie rzeczywistym. Informacja o aplikacji obsługującej system WIFI, dostępna jest w dołączonej instrukcji.

 


 
 


Wszystko czego potrzebujesz
 
Dron posiada inteligentny tryb sterowania oraz funkcje dodatkowe: redukcja czułości sterowania, kontrola czujnika przyspieszeń - Bardzo stabilny i spokojny lot (w trybie lotu początkującego - z małą czułością drążków) lub bardzo agresyny i sportowy (w trybie dużych wychyleń drążków), latanie zarówno wewnątrz i na zewnątrz (przy małym wietrze), 6-osiowy system kontroli lotu, z regulowaną czułością żyroskopu, nadajnik 2,4GHz z precyzyjnymi drążkami, elektroniczne trymery w nadajniku, bardzo lekka i wytrzymała konstrukcja - odporny na małe upadki, a także oświetlenie LED w modelu dla lepszej orientacji w trakcie lotu.
 

 
 
 


Gotowość do działania

Silniki bezrdzeniowe pozwalają na natychmiastową reakcję i doskonałą wydajność. Układ nie wymaga żadnego strojenia (zintegrowane regulatory i specjalizowana elektronika). Nie wymaga montażu - wyjmujemy z opakowania, wkladamy baterie do nadajnika i latamy. Do kamery możemy zastosować karty Micro SD o pojemności do 32GB. W zestawie jest wszystko co potrzebne do uruchomienia drona i do lotu.

 
 
 
 

 

W zestawie

 
Quadrocopter z kamerą WiFi
Bateria 3.7V / 700mAh
Aparatura sterująca 2.4GHz
Ładowarka LiPo na USB 5V / 500mA
Karta Micro SD / 4GB
Czytnik karty Micro SD
Komplet zapasowych śmigieł
Komplet osłon
Uchwyt na smartfona z osłoną
Zasilanie aparatury 4 X AA 

Specyfikacja

 

Sterowanie4 kanały (oś poprzeczna, oś podłużna, wysokość, kamera)
Zasięgok. 100m
AkumulatorLi-Po 3.7V 700mAh
Wymiary199x199 mm
Wysokość66 mm
Waga modelu130g
Rozstaw wirników241 mm
Średnica śmigieł160 mm
Czas lotu10 min
Czas ładowania60-70 minut
Rozmiar zdjęć1920 x 1080 (.jpg)
Wideo1080p, 30fps (.MP4)
Kamera1300 / 4.82mm / f/2.6


 

Napisz swoją recenzję

Dron Galaxy Visitor 7 FPV KAMERA WIFI + AUTO START I LĄDOWANIEDron Galaxy Visitor 7 FPV KAMERA WIFI + AUTO START I LĄDOWANIE

Dron GALAXY VISITOR 7 wyposażony jest w kilka innowacyjnych i zaawansowanych funkcji takich jak: kamera w systemie 2.4GHz / 5.8GHz, automatyczny start, automatyczne lądowanie, lądowanie awaryjne, redukcja czułości sterowania, kontrola czujnika przyspieszeń. Sterowanie modelem z nadajnika lub poprzez tablet (lub telefon).

Napisz swoją recenzję