Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Aparatura FS-NB4 + odbiornik FGR4

Aparatura FS-NB4 + odbiornik FGR4

FLYSKY

018543

Stan: Chwilowo niedostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

799,00 zł

FLYSKY - Aparatura FS-NB4 + odbiornik FGR4

RodzajPistoletowe
 
Najszybsza aparatura z ekranem dotykowym

FlySky FS-NB4 to najszybsza czterokanałowa aparatura pistoletowa do samochodów RC. Aparatura posiada dotykowy ekran o rozmiarze 3,5" i rozdzielczości 320 x 480 pikseli, który dzięki podświetleniu jest dobrze widoczny w każdych warunkach pogodowych. Kierownica aparatury posiada możliwość zmiany pozycji mocowania o 180°, dzięki czemu dopasuje się do potrzeb każdego kierowcy.

Dwukierunkowy system przesyłowy gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo sterowania, a akumulator 2000 mAh długi czas użytkowania. Z dołu aparatury znajduje się drugi, wymienny akumulator, który może służyć jako power bank. Na wyświetlaczu może w czasie rzeczywistym odczytać takie dane jak: napięcie akumulatora, prędkość i temperatura. W zestawie znajduje się również odbiornik FlySky FGR4.


 


Aparatura jest wyposażona w specjalnie opracowany przez FlySky system AFHDS 3, pracujący na kanałach z zakresu 2.405 - 2.478GHz. Dzięki temu każdy nadajnik przełącza się między 16 kanałami, co zmniejsza interferencje z zewnątrz i zwiększa stabilność działania.
 
W zestawie:

- Aparatura pistoletowa FS-NB4
- Odbiornik FS-FGR4
- Akumulator
- Gumowa nakładka na rękojeść
  

Specyfikacja

 

Waga520 g
Zakres sygnału2.405 - 2.478GHz
Ilość kanałów4
System 2,4GhzAFHDS 3
Częstotliwość pracy2,4 - 2,48 GHz
Zakres pasma800Khz
Metoda transmisjiFHSS + DSSS
Alarm niskiego napięciamniej niż 3.7V
Typ antenywbudowana, pojedyncza
Zasilaniededykowany akumulator 3.7V

Napisz swoją recenzję

Aparatura FS-NB4 + odbiornik FGR4Aparatura FS-NB4 + odbiornik FGR4

Najszybsza czterokanałowa aparatura pistoletowa do samochodów RC. Aparatura posiada dotykowy ekran o rozmiarze 3,5" i rozdzielczości 320 x 480 pikseli, który dzięki podświetleniu jest dobrze widoczny w każdych warunkach pogodowych. Kierownica aparatury posiada możliwość zmiany pozycji mocowania o 180°, dzięki czemu dopasuje się do potrzeb każdego kierowcy.

Napisz swoją recenzję

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...