Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Pędzel - czysta szczecina - okrągła rączka - płaski koniec - rozm. 10

Pędzel - czysta szczecina - okrągła rączka - płaski koniec -  rozm. 10

SPRINGER PINSEL

2910-10

Stan: Chwilowo niedostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

3,75 zł

SPRINGER PINSEL - Pędzel - czysta szczecina - okrągła rączka - płaski koniec - rozm. 10

WłosieZe szczeciny

Pędzel do uniwersalnych zastosowań plastycznych i hobbystycznych.


Najwyższa jakość i troska o detale już od ponad 100 lat !

Wyroby niemieckiej firmy Springer Pinsel GmbH są obecne w warsztatach modelarskich, w attelier artystów, w manufakturach produkcyjnych ceramiki, szkła i porcelany jak i w szkołach na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy maluje się akwarelami, farbami olejnymi, lakierami czy zwykłymi plakatówkami, każdy mały i duży artysta z pewnością doceni możliwości jakie daje przed nim każdy z pędzli Springer.

Najwyższej klasy ręcznie ułożone włosie daje doskonałą kontrolę nad kreską i stałe, równomierne rozprowadzanie farby, a odpowiedniej długości i precyzyjnie zaciśnięta na trzonku skuwka zapewnia idealny balans ciężaru pędzla, dzięki czemu nawet długotrwała praca będzie czystą przyjemnością.

Szeroki wybór długości, rodzajów uchwytów rączki oraz typów cięcia i sposobów ułożenia włosia daje nieskończone możliwości pracy i precyzję kreski - od unikatowego, miniaturowego rozmiaru 10/0, aż do 24 i większych (specjalne) !

Przez ponad 100 lat swojej nieprzerwanej działalności, firma Springer pozostaje wierna tradycji ręcznego wyrobu pędzli korzystając wyłącznie z najwyższej klasy surowców, m.in. najwyżej cenionego włosia sobola czy z futra zimowego samca łasicy syberyjskiej (Kolinsky).

Pędzle springer polecamy do wszystkich zastosowań: od codziennego malowania modeli czy zajęcia plastyczne, przez kaligrafię i malarstwo ozdobne na szkle i ceramice, aż po najbardziej wymagającego malarstwa artystycznego.

Napisz swoją recenzję

Pędzel - czysta szczecina - okrągła rączka - płaski koniec -  rozm. 10Pędzel - czysta szczecina - okrągła rączka - płaski koniec - rozm. 10

Do uniwersalnych zastosowań plastycznych i hobbystycznych. Najwyższa jakość i troska o detale już od ponad 100 lat ! Wyroby niemieckiej firmy Springer Pinsel GmbH są obecne w warsztatach modelarskich, w attelier artystów, w manufakturach produkcyjnych ceramiki, szkła i porcelany jak i w szkołach na całym świecie.

Napisz swoją recenzję