Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Paliwo 20% 2,5L Car - Ready 2 Race

Paliwo 20% 2,5L Car - Ready 2 Race

TORNADO

TOR/24202

Stan: Chwilowo niedostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

89,90 zł

TORNADO - Paliwo 20% 2,5L Car - Ready 2 Race

PrzeznaczenieSamochody

Znakomite paliwo dla modeli samochodów torowych o zawartości 20% nitrometanu w metalowej bańce o pojemności 2,5L.

Przeznaczone do samochodów w skali 1/10 i 1/8.


Paliwo Tornado jest produkowane przez Jonker Specialized. Są to produkty wysokiej jakości dla modelarstwa. Jonker Specialized jest na drugim miejscu producentem paliw na świecie a jego wyroby są polecane przez wiele firm zajmujących się modelarstwem RC.

Wszystkie półprodukty i produkty są dokładnie badane by używający je modelarze byli zadowoleni z wysokiej jakości dostarczonego towaru. Mieszanie paliwa jak i sam rozlewanie do pojemników jest sterowane przez komputer co daje nam pewność że każda partia paliwa jest tej samej wysokiej jakości.

Paliwo tornado jest produkowane z wysokiej jakości nitro metanu i alkoholu metylowego dla polepszenia osiągów i lepszego chłodzenia silników i utrzymują silnik w czystości.

Tornado paliwa są oparte na specjalnym oleju syntetycznym zrobionym na własnej recepturze opartej na kilkuletnich badaniach. Jonker zdołał opracować specjalną mieszankę olejów ,która daje doskonałe smarowanie i podwyższa osiągi silnika.

Napisz swoją recenzję

Paliwo 20% 2,5L Car - Ready 2 RacePaliwo 20% 2,5L Car - Ready 2 Race

Znakomite paliwo dla modeli samochodów torowych o zawartości 20% nitrometanu w metalowej bańce o pojemności 2,5L. Przeznaczone do samochodów w skali 1/10 i 1/8.

Napisz swoją recenzję