Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Spartan + Stablilizacja TSM + TQI BlueTooth - Ponad 80km/h !

Spartan + Stablilizacja TSM + TQI BlueTooth - Ponad 80km/h !

TRAXXAS

57076-4

Stan: Dostępny

1 968,00 zł


TRAXXAS - Spartan + Stablilizacja TSM + TQI BlueTooth - Ponad 80km/h !

Rodzajłodzie motorowe
NapędElektryczny bezszczotkowy
Rodzaj zestawuprawie kompletny


Model łodzi wyścigowej Traxxas’a z napędem bezszczotkowym


i systemem stabilizacji TSM !

traxxas spartan

traxxas spartan

 • Prędkość 48km/h z dwoma pakietami 6S NiMh (nie zawarte w zestawie)
 • Prędkość ponad 80km/h z dwoma pakietami 3S LiPo (nie zawarte w zestawie)
 • Kadłub długości 910mm
 • Zestaw napędowy Velineon z regulatorem VXL-6s Marine
 • Model wyposażony w aparaturę TQi 2.4GHz z możliwością zastosowania systemu "Traxxas Link Wireless"

 


traxxas spartan


 

 

traxxas spartan 

Ekstremalna moc i prędkość. Takiego rodzaju modelu łodzi można było oczekiwać od Traxxasa’a. Ekstremalny napęd bezszczotkowy Extreme Velineon® Power chłodzony wodą rozpędza łódź w wersji z dwoma pakietami 7S (8,4V) NiMH do prędkości prawie 50km/h. Konstruktorzy przewidzieli możliwość tuningu pod względem napędu. Bezszczotkowy silnik Velineon 540XL i współpracujący z nim regulator VXL-6s, można zasilić dwoma pakietami 3S (11,1V) – LiPo. To pozwala na maksymalne wykorzystanie mocy silnika i osiągnięcie prędkości nawet ponad 80km/h.


Super sztywny kadłub o długości 910mm, został zaprojektowany do dużych obciążeń i prędkości, a metalowe elementy napędu przenoszą bez strat całą dostępną moc napędu.


Zintegrowany system montażu wyposażenia pozwala na stosowanie zarówno pakietów 7 celowych NiMH, jak i 3 celowych LiPo. Wyjątkowo łatwy dostęp do wyposażenia, powoduje wyjmowany panel z zamontowanym zespołem napędowym i elektroniką.

 

 traxxas spartan

 Totalna Kontrola
Modele Traxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany.

Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.
Nadajnik jest przygotowany do wyposażenia go w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+. Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to 6511. 
 Traxxas Stability Management (TSM)
System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQi 2.4GHz Traxxas Link TSM.

Traxxas Stability Management (TSM) pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje Spartan. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.


W systemie kontroli trakcji Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Management najlepiej można się przekonać wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.

traxxas spartan

Specyfikacja:

 • prędkość 48km/h z dwoma pakietami 7S NiMH (nie zawarte w zestawie)
 • prędkość ponad 80km/h z dwoma pakietami 3S LiPo (nie zawarte w zestawie)
 • długość kadłuba 910mm
 • chłodzony wodą bezszczotkowy silnik Velineon 540XL
 • chłodzony wodą regulator obrotów VXL-6s
 • wysoko prądowe złącza elektryczne
 • integralny moduł zespołu napędowego i elektroniki
 • możliwość zmiany środka ciężkości za pomocą pakietów napędowych
 • metalowy osprzęt
 • system radiowy Traxxas® TQi™ 2.4GHz z możliwością zastosowania systemu "Traxxas Link Wireless"
 • wodoszczelny serwomechanizm kierunku o dużym momencie
 • gotowa grafika kadłuba.

 

Wymagane do uruchomienia:

 • Baterie do pilota: 4szt. AA (paluszki)
 • Akumulatory do łodzi: 2x NiMH 8,4V lub 2x LiPO 2S lub 2x LiPO 3S
 • Ładowarka do akumulatorówOznaczenie producenta: 57076-4

 

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

traxxas spartan

 

Napisz swoją recenzję

Spartan + Stablilizacja TSM + TQI BlueTooth - Ponad 80km/h !Spartan + Stablilizacja TSM + TQI BlueTooth - Ponad 80km/h !

Ekstremalna moc i prędkość. Takiego rodzaju modelu łodzi można było oczekiwać od Traxxasa’a. Ekstremalny napęd bezszczotkowy Extreme Velineon ® Power chłodzony wodą, rozpędza łódź do ponad 80km/h. Najnowsza wersja wyposażona jest dodatkowo w system stablilizacji TSM !

Napisz swoją recenzję