ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

ARA4303V3BT1
Ocena 

Model samochodu RC Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD RTR Short Course Truck. Mocny silnik trójfazowy Spektrum™ Firma™, wodoodporny regulator 3200Kv Arrma BLX100 2S/3S LiPol z wentylatorem, sterowanie serwomechanizmem S651WP MG. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz z odbiornikiem SLR300.

1 795,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki

  Darmowa dostawa od 499 zł

Obowiązuje dla zamówień powyżej 499 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez sklep rc-team

  Bezpieczne zakupy

100% transakcji w naszym sklepie jest zabezpieczonych szyfrowaniem SSL. U nas kupujesz bezpiecznie.

  Zwrot do 14 dni

Jako konsument masz prawo do zwrotu 14 dni od otrzymania paczki bez podawania przyczyny.

Opis

ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

Model samochodu RC Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD RTR Short Course Truck. Mocny silnik trójfazowy Spektrum™ Firma™, wodoodporny regulator 3200Kv Arrma BLX100 2S/3S LiPol z wentylatorem, sterowanie serwomechanizmem S651WP MG. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz z odbiornikiem SLR300.

Zdalnie sterowany model samochodu z centralnym silnikiem i napędem 4x4 zapewni maksymalną przyczepność i osiągi na każdej nawierzchni. Prędkość modelu do 80 km/h.

Model RC samochodu Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD zaskakuje swoją wytrzymałością i wytrzymałością. Ma mocniejsze podwozie, mocniejsze serwo, nadajnik z ergonomicznym uchwytem zapewniającym wygodną jazdę, kierownicę z piankowymi obręczami zapewniającymi precyzyjne sterowanie. Nowi kierowcy mogą ustawić limit gazu na 50% lub 75%, dopóki nie będą gotowi do wykorzystania pełnego potencjału prędkości. Nadajnik SLT3™ jest kompatybilny z odbiornikami Tactic® SLT™ do obsługi starszych samochodów Arrma RTR i posiada trzeci kanał do sterowania opcjonalnymi funkcjami, takimi jak światła i wyciągarki. Monster truck z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w mocny silnik trójfazowy BLX 3200KV, który zapewnia modelowi nieskończony strumień mocy. Aby zapobiec przewracaniu się modelu RC podczas dodawania gazu, jest on wyposażony w tylne koła Wheelie. Regulator, obsługujący akumulatory 3S LiPol, zapewnia wybór pomiędzy trzema trybami jazdy, wystarczy wybrać i rozpocząć wyścig.


Nadajnik SLT3
Podstawowy 3-kanałowy nadajnik pistoletowy Spektrum SLT3 2,4GHz, kompatybilny z protokołem SLT™. Niska masa nadajnika Spektrum SLT3 umożliwia trzymanie bez zmęczenia. Kierownica pokryta jest piankową obręczą zapewniającą pewny chwyt. Układ elementów sterujących jest praktyczny i intuicyjny - wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone tak, aby były szybko dostępne w razie potrzeby. Dostępna jest bezpieczna pętla do mocowania do paska.

 • 3-kanałowa pistoletowa aparatura RC Spektrum™ dla niezawodnego działania
 • Sprawdzona ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodny, niemęczący uchwyt
 • Możliwość ograniczenia maksymalnych wychyleń kanału kierunku i gazu
 • Podwójne wychylenia kanału kierunku i ograniczenie mocy sinika na 50%, 75% i 100%
 • Trzeci kanał mnożna wykorzystać do dodatkowych urządzeń np. moduły dźwiękowe


Odbiornik SLR300 z protokołem SLT™ FHSS
Samochodowy 3-kanałowy odbiornik SLR300 wyposażony jest w technologię SLT FHSS 2,4GHz, odporną na zakłócenia. Jest kompatybilny z nadajnikami Spektrum SLT i jest wstecznie kompatybilny z nadajnikami pistoletowymi Tactic.


Nowe złącza IC5

Konektory IC5 mają nowoczesny design z naciskiem na bezpieczeństwo i prostotę. Styki wykonane są z pozłacanych pinów i gniazd o średnicy 5 mm. Jak już wspomniano, złącza zostały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczne i łatwe użytkowanie. Konektorów nie można odwrócić biegunowości, styki i połączenia lutowane są zakryte plastikową osłoną. Złącze IC5 jest wstecznie kompatybilne z EC5.

Cyfrowe sterowanie serwomechanizmem Spektrum SPMS651 MG
Nowe serwo sterowania kierunkiem S651 MG ma o 15% większy moment obrotowy niż poprzednie serwo ADS-7M. Jest wodoodporny, ma metalowe zębatki i moment obrotowy 7,27kg.cm przy 6V.


Silnik trójfazowy BLX 3660 3200Kv
Jednostka napędowa składa się z trójfazowego silnika BLX 3660 3200Kv, który ma duży i wydajny radiator aluminiowy z wentylatorem elektrycznym. Czteropolowe wykonanie daje silnikowi bardzo gładką pracę już od niskich obrotów. Korpus jest wykonany z żebrowanego aluminium, wał wyjściowy ze stali stopowej i precyzyjne łożyska. Kable z pozłacanymi konektorami 4mm.

 • Zasilanie do 3S LiPol
 • Bardzo płynna praca dzięki 4-biegunowej konstrukcji
 • Pozłacane złącza zapewniające doskonałe przenoszenie mocy
 • Wał Ø 5 mm


Wzmocnione podwozie

W celu zwiększenia sztywności podwozia dokonano kilku zmian we wzmocnieniu. Jednocześnie na płytkach ustalających sworznia osi zastosowano aluminium. Konstrukcja podwozia jest rozmieszczona w sprawdzonym układzie komponentów, aby uzyskać idealne wyważenie. Wał napędowy pośrodku, akumulator po jednej stronie i elektronika po drugiej. Dodatkowo całe podwozie wyposażone jest w boczne osłony, które ograniczają wnikanie brudu do podwozia. Akumulator jest mocno osadzony na miejscu za pomocą pasków.


Większy uchwyt na module napędu

Powierzchnia płytki „Pull” została zwiększona w celu ułatwienia montażu i obsługi modułu napędowego.


Łożyska kulkowe

Wszystkie części obrotowe są osadzone w łożyskach kulkowych. Odsłonięte łożyska są chronione przed kurzem i brudem gumowymi zaślepkami.


Zębatka z kołem odbiorczym

Silnik można regulować, a luz między zębami precyzyjnie regulowany podczas wymiany pastora lub przekładni dzięki aluminiowej płycie z rowkami do mocowania silnika.


Servo saver do ochrony serwomechanizmu

Model otrzymał nowe, mocniejsze serwo,a dla jego maksymalnej ochrony zastosowano nowy, bardziej wydajny servo saver. Zapewnia to wyższy poziom ochrony przed uderzeniami i bezpieczniejszą jazdę.


Wały rowkowane

Podobnie jak w przypadku wersji 4S, również tutaj zastosowano rowkowane wały, które mogą z łatwością przenosić dużą moc silnika trójfazowego.


Koła i opony

Solidne, wieloramienne felgi z oponami dBoots® Fortress-SC z charakterystycznym wzorem zapewniają modelowi Senton 3S BLX Short Course Truck RC maksymalną przyczepność na wszystkich nawierzchniach.


Amortyzatory olejowe

Opatentowane amortyzatory olejowe pochłaniają każde uderzenie modelu. Amortyzatory są wyposażone z przodu w osłony chroniące przed uderzeniami. Zmiana sztywności i prześwitu jest możliwa za pomocą lepkości oleju lub elementów dystansowych. silikonowe O-ringi służą do bezpiecznego zatrzymywania oleju.


Kompaktowe podwozie

Konstrukcja podwozia jest rozmieszczona w sprawdzonym układzie komponentów, aby uzyskać idealne wyważenie. Wał napędowy pośrodku, akumulator po jednej stronie i elektronika po drugiej. Dodatkowo całe podwozie wyposażone jest w boczne osłony, które ograniczają wnikanie brudu do podwozia. Akumulator jest mocno osadzony na miejscu za pomocą pasków.


Przedni i tylny mechanizm różnicowy

Model wyposażony jest w przednie i tylne dyferencjały, które zapewniają maksymalną przyczepność. Mechanizmy różnicowe są wyposażone w wysokiej jakości metalowe koła zębate zapewniające bezproblemową pracę. Napęd na koła przenoszony jest za pomocą teleskopowych półosi.


Elastyczny zderzak

Przód Sentona 3S BLX chroni przed uderzeniem elastyczny zderzak, który jest zamontowany w czterech punktach. W przypadku uszkodzenia zderzak można łatwo wymienić.


Sprawdzony napęd trójfazowy

Jednostka napędowa składa się z silnika trójfazowego BLX3660 i regulatora trójfazowego BLX100. Każda z tych jednostek tworzy oddzielny system modułowy.


Łatwo dostępny moduł silnika

Moduł silnika jest wyjmowany z podwozia jako kompletna jednostka, przed odkręcenie jednej śruby. Obejmuje silnik, płytę silnika, zespół sprzęgła i osłonę skrzyni biegów.


Łatwe usuwanie modułu elektronicznego

Moduł elektroniczny składa się z wodoodpornej skrzynki odbiornika, płyty serwa i mocowania regulatora. Urządzenie jest zdemontowane i dostępne do konserwacji i serwisu.


Regulator elektroniczny BLX100

Regulator trójfazowy BLX100 o prądzie obciążenia do 100A w połączeniu z akumulatorem 3S LiPol zapewni niesamowitą moc. Wbudowany wentylator zapewnia wystarczające chłodzenie nawet przy pełnym obciążeniu. Regulator posiada tryby jazdy, zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Napięcie BEC 6V. Wodoodporny * włącznik na kontrolerze. Złącze akumulatora IC5.


Regulowane parametry:

 • Napięcie wyłączenia: NiMH / LiPol
 • Przyspieszenie: w 7 krokach. Wskazówka: na śliskich nawierzchniach lepiej jest użyć mniejszego przyspieszenia, aby koła się nie ślizgały
 • Siły hamowania: 25%, 37,5%, 50%, 62,5%, 75%, 87,5% i 100%
 • Tryb: przód / hamulec / wsteczny lub przód / hamulec
 • Kierunek obrotów silnika: normalne lub wsteczne

Właściwości
 • napęd 4x4
 • Prędkość do 80 km/h
 • Nadajnik Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz
 • Regulator trójfazowy BLX100, 3 tryby jazdy
 • Odbiornik Spektrum SLR300 2,4 GHz FHSS
 • Sprzęgło cierne z trzema tarczami
 • Sterowanie serwomechanizmem z servo saverem
 • Regulowane kółka Wheelie
 • Mechanizmy różnicowe z metalowymi zębatkami
 • dBoots Fortress MT
 • Koła 2.8" 14mm hex
 • Amortyzatory olejowe
 • Boczne osłony podwozia
 • Zalecane akumulatory 2S - 3S LiPol, 6-8 ogniw NiMH, 5000mAh 50C


Polecamy zakup

Do uruchomienia modelu potrzebne są 4x baterie AA do nadajnika, akumulator napędowy oraz odpowiednia ładowarka do akumulatora napędowego.


Zalecane akumulatory LiPol

Model może być zasilany z 2 do 3 ogniwowych akumulatorów LiPo lub 7-ogniwowych akumulatorów NiMH. Akumulator powinien być wyposażony w złącze EC5 lub IC5. Do normalnej jazdy polecamy 2-ogniwowy akumulator LiPo (7,4V). Aby zapewnić maksymalną możliwą prędkość - akumulator LiPo 11,1V 5000mAh.


Zalecane ładowarki do konwencjonalnych akumulatorów LiPo i NiMH

Decydując się na eksploatację modelu na konwencjonalnych akumulatorach LiPo i NiMH polecamy uniwersalne ładowarki o mocy co najmniej 50 W.


Akcesoria do normalnej pracy

Do normalnej eksploatacji samochodu RC potrzebny jest klej do opon, klej do śrub, zestaw narzędzi i olej silikonowy do amortyzatorów. Z naszej oferty polecamy niedrogi zestaw narzędzi do samochodów RC.

Klej do opon przykleja opony do obręczy tarczy. Opona musi być zawsze mocno przyklejona do felgi na całym obwodzie! Jeśli opona nie utknie na całym obwodzie, może pęknąć. Klej do opon ma specjalny skład, który jest w stanie łączyć takie materiały jak guma czy nylon, a jednocześnie po stwardnieniu jest elastyczny. Polecamy klej do opon Robitronic z naszej oferty - zobacz polecane akcesoria.

Od czasu do czasu konieczne jest dodanie oleju silikonowego do amortyzatorów modelu i wymiana oleju w mechanizmach różnicowych. Podczas normalnej pracy występuje tylko niewielki wyciek oleju silikonowego wzdłuż tłoczysk amortyzatora. Jeśli powierzchnia tłoczysk amortyzatora lub stan uszczelek jest w złym stanie, wyciek oleju może być duży. W takich przypadkach dostarczane są zestawy naprawcze lub pojedyncze części. Z naszej oferty olejów silikonowych polecamy oleje silikonowe TLR (Team Losi Racing), zobacz zalecane akcesoria.

Do rutynowej konserwacji wymagany jest klej do śrub (nr zamówienia FS-G06 / 10. Śruby wkręcane w materiał metalowy (np. Śruby w silniku, śruby ustalające w zębatce) należy zabezpieczyć przed poluzowaniem za pomocą tego kleju.


Etui do ochrony baterii

Osłony ochronne mają na celu zmniejszenie ryzyka związanego z transportem i ładowaniem akumulatorów. Akumulatory LiPo mogą przy zachowaniu niewielkich wymiarów i niewielkiej wagi zapewniać wysokie prądy rozładowania i mieć dużą pojemność na długie czasy przesuwu. Wręcz przeciwnie, akumulator LiPo jest narażony głównie na uszkodzenia mechaniczne.

Szczegóły produktu
ARA4303V3BT1

Opis

Skala
1:10
Przeznaczenie
off-road
Rodzaj nadwozia
Short Course Truck
Napęd
Elektryczny bezszczotkowy
Przeniesienie napędu
4WD
Rodzaj zestawu
gotowy do jazdy RTR
Opinie

Napisz swoją opinię

ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

Model samochodu RC Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD RTR Short Course Truck. Mocny silnik trójfazowy Spektrum™ Firma™, wodoodporny regulator 3200Kv Arrma BLX100 2S/3S LiPol z wentylatorem, sterowanie serwomechanizmem S651WP MG. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz z odbiornikiem SLR300.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kod produktu: ARA7615V2T1

Producent: ARRMA

ARRMA Infraction Resto Mod 6S BLX 1:7 RTR (Niebieski)

Recenzje: 0

Arrma Infraction w skali 1:7, jest mocnym modelem RC, który pojedzie z prędkością aż 120km/h. Model z napędem na wszystkie koła 4x4, nadaje się zwłaszcza na twarde powierzchnie jak asfalt czy beton. Poradzi sobie również z nawierzchnią żwirową, niską trawą i lekkim płaskim terenem.

Cena 3 375,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki

Kod produktu: ARA110002BT1

Producent: ARRMA

ARRMA Kraton 8S BLX 4WD 1/5 RTR (Zielony)

Recenzje: 0

Największe i najmocniejsze auto RC ARRMA dla dużych chłopców, to jest Monster Truck Arrma Kraton, w skali 1:5 i napędem 4x4 na wszystkie koła. Jeśli potrzebujesz mieć przegląd swojego auta, zdobądź moduł bluetooth, ściągnij na telefon bezpłatną aplikację Spektrum™ Dashboard i wyświetl obroty silnika, temperaturę regulatora, napięcie odbiornika i dalsze...

Cena 4 560,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA7604V2T2

Producent: ARRMA

ARRMA Mojave 6S V2 BLX 1:7 4WD RTR (Czerwony)

Recenzje: 0

Model RC auta Arrma Mojave 6S BLX 4WD w skali 1:7 jest przygotowany do ekstremalnej jazdy w terenie i na płaskiej drodze oraz jest kompletnie wyposażony komponentami Spektrum. Silnik Firma 4074 2050Kv, regulator Firma™ 150A Smart, aluminiowe podwozie, prędkość ponad 90 km/h! Nadajnik Spektrum SLT3, odbiornik Spektrum™ SR315, cyfrowe serwo Spektrum™ S652.

Cena 3 075,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA4305V3BT1

Producent: ARRMA

ARRMA Vorteks 3S BLX 1:10 4WD RTR (Czerwony)

Recenzje: 0

Bardzo mocny model RC auta Arrma Vorteks 3S BLX w skali 1:10 z napędem 4WD jest najszybszym i najbardziej zaawansowanym modelem ARRMA® dla podniesienia poziomu adrenaliny. Auto z zaletami inteligentnej elektroniki Spektrum™ Smart i elektronicznej stabilizacji AVC. Trójfazowy napęd, dla 2-3S LiPol, nadajnik Spektrum™ 2.4GHz DX3 Smart DSMR® , odbiornik...

Cena 1 800,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki

Kod produktu: ARA7604V2T1

Producent: ARRMA

ARRMA Mojave 6S V2 BLX 1:7 4WD RTR (Zielony)

Recenzje: 0

Model RC auta Arrma Mojave 6S BLX 4WD w skali 1:7 jest przygotowany do ekstremalnej jazdy w terenie i na płaskiej drodze oraz jest kompletnie wyposażony komponentami Spektrum. Silnik Firma 4074 2050Kv, regulator Firma™ 150A Smart, aluminiowe podwozie, prędkość ponad 90 km/h! Nadajnik Spektrum SLT3, odbiornik Spektrum™ SR315, cyfrowe serwo Spektrum™ S652.

Cena 3 075,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA7204

Producent: ARRMA

ARRMA Mojave 1:7 4WD EXtreme Bash Roller

Recenzje: 0

Zestaw zawiera złożony model auta Arrma Mojave 1:7 4WD EXtreme Bash Roller z gotową pomalowaną karoserią. Dźwignia serwa aluminiowa 25T, klucz krzyżakowy i klucze imbus (1.5, 2.0, 2.5, 5.0 mm). Nie zawiera elektroniki i napędu.

Cena 2 589,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: ARA106053

Producent: ARRMA

ARRMA Kraton 1:8 4WD EXtreme Bash Roller

Recenzje: 0

Złożony model samochodu terenowego Arrma Kraton EXtreme Bash Roller Speed w skali 1:8 z napędem 4WD. Płyta podwozia wykonana jest z anodowanej blachy aluminiowej 7075 T6 o grubości 3mm. Napęd ze stalowych wałów i stalowych kół zębatych, szereg aluminiowych i tuningowych części. Bez elektroniki i napędu.

Cena 2 350,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: ARA7617V2T1

Producent: ARRMA

ARRMA Felony Resto Mode 6S BLX 1/7 RTR (czarny)

Recenzje: 0

Model RC auta Arrma Felony 6S BLX 4WD w skali 1:7 jest amerykańskim "Muscle carem", który potrafi jeździć z prędkością ponad 120km/h! Aluminiowe podwozie, stalowe przekładnie i wały, aluminiowe wieże i amortyzatory, nadajnik Spektrum® DX3, odbiornik SR6110AT z technologią AVC i telemetrią.

Cena 3 335,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA8606V5

Producent: ARRMA

ARRMA Typhon 6S V5 BLX 1:8 4WD RTR

Recenzje: 0

Arrma Typhon 6S BLX jest zwinnym modelem RC auta w skali 1:8 z napędem 4WD. Jest zbudowany na aluminiowym podwoziu, mocny trójfazowy silnik pozwoli mu na osiągnięcie prędkości ponad 110km/h. Model auta RC jest kompletnie złożony, do uruchomienia potrzebne są 4 baterie AA do nadajnika oraz akumulator napędowy do modelu z odpowiednią ładowarką.

Cena 2 580,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA4410V2T1

Producent: ARRMA

ARRMA Outcast 4S V2 BLX 4WD 1/10 RTR (Brązowy)

Recenzje: 0

Nowa, większa i ulepszona wersja modelu ARRMA® 4X4 4S RC jest idealnym środkiem pomiędzy mniejszym modelem 3S, a większym 6S. Dzięki doskonałemu napędowi bezszczotkowemu może jechać nawet do 80 km/h. Napęd 4x4 zapewnia niezrównane właściwości jezdne. Przeprojektowany układ napędowy zapewnia większą trwałość i niekończącą się zabawę.

Cena 2 179,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki

Kod produktu: ARA4302V3BT1

Producent: ARRMA

ARRMA Granite 4X4 3S BLX 1:10 4WD RTR (Zielony)

Recenzje: 0

Model samochodu RC Arrma Granite 4x4 1:10 BLX RTR Monster Truck z mocnym silnikiem trójfazowym Spektrum™ Firma™ 3660 3200Kv, wodoodpornym regulatorem Arrma BLX100 do akumulatorów 3S LiPol, mocniejszym serwomechanizmem Spektrum S651WP MG, aparaturą RC Spektrum™. Prędkość modelu do 80km/h.

Cena 1 760,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: ARA8611V5T2

Producent: ARRMA

ARRMA Notorious 6S V5 BLX 1:8 4WD RTR (niebieski)

Recenzje: 0

Masz chęć wjechać na tor Off-road z mocnym autem? Monster Truck Arrma Notorious spełni Twoje wymagania. Jazda na tylnych kołach, przewrotki podczas skoków, agresywna jazda. Wypakuj gotowe złożone auto wraz z nadajnikiem Spektrum STX2 2,4GHz. Auto ma gotową pomalowana karoserię a koła maja już naklejone opony.

Cena 2 575,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA4319V3BT1

Producent: ARRMA

ARRMA Vendetta 3S BLX 1/8 4WD RTR - 110km/h (Zielony)

Recenzje: 0

Model auta RC Arrma Vendetta 3S BLX 1:8 4WD RTR osiąga niesamowite prędkości na drodze i na płaskim terenie. Sprawdzona platforma ARRMA® 4X4 charakteryzuje się wytrzymałym kompozytowym podwoziem o podwyższonej ochronie przed zabrudzeniami, amortyzatorami olejowymi z silikonowymi o-ringami, metalowymi przekładniami mechanizmu różnicowego i nie tylko.

Cena 2 055,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA5808V2T1

Producent: ARRMA

ARRMA Kraton 8S BLX EXB 4WD 1/5 RTR (Czarny)

Recenzje: 0

Największy i najpotężniejszy model terenowy ARRMA to Kraton 8S w skali 1:5 i z napędem 4x4. Posiada bardzo wytrzymałe aluminiowe elementy EXtreme Bash, mocniejszy trójfazowy napęd 8S i agresywną karoserię EXB. Prędkość do 80 km/h. Nadajnik Spektrum DX3 2,4 GHz. W zestawie znajduje się zmontowany model RC Arrma Kraton 8S BLX 1:5 z zainstalowanymi komponenta.

Cena 5 349,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki

Kod produktu: ARA4315V3T2

Producent: ARRMA

ARRMA Infraction 3S BLX 1:8 RTR (Turkusowy)

Recenzje: 0

Ekscytujący model RC Arrma Infraction 3S w skali 1:8. Budowa Street Bash nadaje się do płaskich powierzchni, takich jak asfalt, żwir lub nisko skoszona trawa. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi model jest niesamowicie zrywny, przyspiesza błyskawicznie i osiąga prędkość do 80 km/h. Najwyższe osiągi uzupełnia agresywny design nadwozia i malowanie w stylu...

Cena 1 979,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA8608V5T2

Producent: ARRMA

ARRMA Kraton 6S V5 BLX 4WD 1/8 RTR (Niebieski)

Recenzje: 0

W zestawie gotowy i kompletnie złożony model RC auta Arrma Kraton 6S BLX z zainstalowanym trójfazowym regulatorem Firma™ 150A Smart, silnikiem Firma 4074 2050Kv, odbiornikiem SR315, serwem SPMS652. Nadajnik Spektrum SLT3. Gotowa pomalowana karoseria. Dodatkowo klucz krzyżowy, imbusowe klucze 1.5, 2.0, 2.5, 5.0 mm, zworka IC5 oraz zębatka 20T.

Cena 2 590,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku