Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Etui / Case do DJI Mavic 2 Pro / Zoom (M2-RGGD)

Etui / Case do DJI Mavic 2 Pro / Zoom (M2-RGGD)

POLARPRO

017900

Stan: Dostępny

219,00 zł

POLARPRO - Etui / Case do DJI Mavic 2 Pro / Zoom (M2-RGGD)

Case transportowy PolarPro dla DJI Mavic 2 to wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo transportu. Doskonale sprawdzi się w każdym terenie i warunkach atmosferycznych.

Przestrzeń wewnątrz została wypełniona specjalną pianką, która pozwala na bezpieczny transport nie tylko drona ale i dodatkowych akcesoriów w specjalnie do tego przystosowanych przegrodach. Wśród nich mogą znajdować się 3 akumulatory, aparatura czy kable.

Dodatkową zaleta pianki wypełniającej jest absorpcja wstrząsów co dodatkowo zabezpiecza urządzenia wewnątrz. W specjalnej przegrodzie w wieku możemy umieścić tablet lub inny ekran do 10,5 cala.

Wymiary: 343x220x138 mm
Waga: 920g
Kod producenta: M2-RGGD

Napisz swoją recenzję

Etui / Case do DJI Mavic 2 Pro / Zoom (M2-RGGD)Etui / Case do DJI Mavic 2 Pro / Zoom (M2-RGGD)

Case transportowy PolarPro dla DJI Mavic 2 to wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo transportu. Doskonale sprawdzi się w każdym terenie i warunkach atmosferycznych. Przestrzeń wewnątrz została wypełniona specjalną pianką, która pozwala na bezpieczny transport nie tylko drona ale i dodatkowych akcesoriów w specjalnie do tego przystosowanych przegrodach.

Napisz swoją recenzję