Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Baja 5B Sidewinder X5 1/5 RTR

Baja 5B Sidewinder X5 1/5 RTR

HPI RACING

115484

Stan: Chwilowo niedostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

4 997,00 zł

HPI RACING - Baja 5B Sidewinder X5 1/5 RTR

Skala1:5
Przeznaczenieoff-road
Rodzaj nadwoziaDesert Truck
NapędSpalinowy benzynowy
Przeniesienie napędu2WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR

Dzięki współpracy HPI Racing z Kraken RC mamy zaszczyt zaprezentować nową wersję modelu benzynowego Baja 5B buggy z nadwoziem i konwersją Kraken Sidewinder X5  dostępną od zaraz po wyjęciu z pudełka! Ten niesamowity zestaw sprawia, że łatwo stać się szczęśliwym posiadaczem najbardziej unikalnych modeli samochodów RC w dużej skali w stylu "sand rail"

Samochód po prostu błaga Cię aby wziąć go na wydmy i wykonywać spektakularne skoki na ogromne odległości ! Baja 5B Sidewinder X5 to model samochodu RC fabrycznie złożony i gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy wlać paliwo i jeździć ponad 30 minut bez przerw!

Model jest kompletnie wyposażony w najnowsze części Super Heavy Duty, wzmocnione, elementy opcjonalne, półosie napędowe, przednie i tylne sześciokątne hex'y, dzięki czemu można go bezkompromisowo obciążać go na wydmach lub w dowolnych ciężkich warunkach terenowych off-road jak długo tylko chcesz.


Partnerstwo działów rozwoju HPI Baja 5B i Kraken RC zrodziło nową koncepcję pustynnego monstrum do wykorzystania w każdych nawet najtrudniejszych warunkach lub gdzie tylko zechcesz.

Wiecej na stronie: https://www.hpiracing.com/pl/kit/115484

Napisz swoją recenzję

Baja 5B Sidewinder X5 1/5 RTRBaja 5B Sidewinder X5 1/5 RTR

Dzięki współpracy HPI Racing z Kraken RC mamy zaszczyt zaprezentować nową wersję modelu benzynowego Baja 5B buggy z nadwoziem i konwersją Kraken Sidewinder X5 dostępną od zaraz po wyjęciu z pudełka! Ten niesamowity zestaw sprawia, że łatwo stać się szczęśliwym posiadaczem najbardziej unikalnych modeli samochodów RC w dużej skali w stylu "sand rail"

Napisz swoją recenzję