• Nowy
AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)
 • AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)

AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)

AXI00005T2
Ocena 

Zdalnie sterowany model samochodu w skali 1:24 Axial SCX24 Rock Crawler z karoserią Jeep JT Gladiator. Model jest złożony i gotowy do jazdy, wszystko co potrzebne znajduje się w opakowaniu. Aparatura RC 2,4GHz, silnik Dynamite® 88T, akumulator Dynamite 350mAh 7,4V LiPol z ładowarką USB.

679,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki

  Darmowa dostawa od 499 zł

Obowiązuje dla zamówień powyżej 499 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez sklep rc-team

  Bezpieczne zakupy

100% transakcji w naszym sklepie jest zabezpieczonych szyfrowaniem SSL. U nas kupujesz bezpiecznie.

  Zwrot do 14 dni

Jako konsument masz prawo do zwrotu 14 dni od otrzymania paczki bez podawania przyczyny.

Opis

AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się gotowy złożony model RC auta Axial SCX24 Jeep JT Gladiator 4WD Rock Crawler w skali 1:24 z zainstalowanymi komponentami: silnik szczotkowy Tazer 180 88T, odbiornik ze zintegrowanym regulatorem, serwo AS-1 micro: SCX24, oraz dodatkowo: nadajnik 2-kan. 2.4GHz, akumulator LiPol Dynamite® 350mAh 2S 7,4V, ładowarka USB LiPol, 4x baterie AA. Do zasilania ładowarki wymagany jest zasilacz USB min. 1,5A.

SCX24 Jeep JT Gladiator


Charakterystyka

RC zdalnie sterowany model samochodu w skali 1:24 Axial SCX24 Rock Crawler z karoserią Jeep JT Gladiator. Model jest złożony i gotowy do jazdy, wszystko co potrzebne znajduje się w opakowaniu. Aparatura RC 2,4GHz, silnik Dynamite® 88T, akumulator Dynamite 350mAh 7,4V LiPol z ładowarką USB.

Teraz każdy entuzjasta motoryzacji, który chce mieć samochód roku 2020 - North American Truck, może posiadać i prowadzić swoją własną, oficjalnie licencjonowaną wersję RC w skali 1:24 Axial® SCX24™ Jeep® JT Gladiator 4WD RTR. Nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia, ponieważ model jest w pełni złożony i gotowy do jazdy, łatwy w prowadzeniu. Jeep® JT Gladiator nie tylko świetnie wygląda, ale również świetnie jeździ.

 

SCX24 Jeep JT Gladiator

 


Z modelem RC samochodu Axial SCX24 Jeep JT Gladiator można jeździć w domu, w ogrodzie i tworzyć własne tory z mniejszych kamieni, przeszkód terenowych lub gałęzi. Wystarczy naładować akumulator za pomocą ładowarki USB, włożyć go do samochodu i gotowe. Realistyczna karoseria popularnego Jeepa JT Gladiatora i duże koła terenowe z doskonałym prześwitem przywołują na myśl wygląd tego znanego na całym świecie samochodu. Podstawą jest potężny układ napędowy, który składa się z silnika 180, z wielostopniową przekładnią, aby dostarczyć niezbędną moc do kół. Z przekładni moment obrotowy jest przenoszony na wały wieloklinowe oraz na sztywne osie za pomocą przekładni ślimakowych. Dlatego nie ma potrzeby stosowania hamulca, a moment obrotowy nie zna granic.

 

SCX24 Jeep JT Gladiator

 


Podwozie SCX24™ jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu dzięki stałemu napędowi na cztery koła, 3-punktowemu zawieszeniu przedniemu i 4-punktowemu zawieszeniu tylnemu, które zawsze dostosowuje się do terenu. Realistyczna stalowa rama wytrzymuje silne uderzenia, a przekładnie ślimakowe na osiach zwiększają prześwit. Nowy, dłuższy o 22 mm rozstaw osi zwiększa stabilność, a stalowe osie przednie i tylne, przednie przeguby i stalowe półosie pozwalają pewnie pokonywać przeszkody. Moc dostarczana jest przez silnik Dynamite® 88T oraz 2 ogniwa akumulatora LiPol. System radiowy 2,4 GHz zapewnia precyzyjne i niezawodne sterowanie.

Axial® SCX24™ Jeep® JT Gladiator wygląda świetnie i niewiarygodnie realistycznie. Autentyczna karoseria posiada kierowcę i szczegółowe wnętrze i jest dostępna w dwóch kolorach do wyboru, opartych na aktualnych kolorach fabrycznych Jeep® Gladiator. Oficjalnie licencjonowane opony Nitto Grappler na kołach KMC mają doskonałą przyczepność na drodze i w terenie. Dwie diody LED w przednim zderzaku oświetlają obszar przed pojazdem podczas jazdy nocą. Axial® SCX24™ Jeep® JT Gladiator 4WD pozwala każdemu przeżyć przygodę z jazdą ciężarówką roku 2020!

 

SCX24 Jeep JT Gladiator

 


NOWOŚĆ - WIĘKSZY ROZSTAW OSI

Rozstaw osi SCX24™ Jeepa® JT Gladiatora został wydłużony o 22 mm, aby zwiększyć stabilność podczas pokonywania przeszkód. Aby stosunkowo niewielki model był w stanie sprostać dużym wyzwaniom, poszukiwano opcji i rozwiązań, które maksymalnie ułatwią mu pokonywanie skał i wzniesień. Ta modyfikacja okazała się właściwym rozwiązaniem.

axial/AXI00005_b01.jpg


Świetne detale karoserii

Oprócz oficjalnie licencjonowanej, atrakcyjnie wykończonej karoserii, SCX24™ Jeep® JT Gladiator zawiera szczegółowo odwzorowane wnętrze z siedzeniami i kierowcą, zamontowany bagażnik, namiot dachowy i akcesoria.

axial/AXI00005_b02.jpg


Sztywne metalowe podłużnice

Podobnie jak platforma Axial SCX10 w skali 1:10, podwozie Axial SCX24 posiada solidne stalowe szyny ramy podwozia i wzmocnienia, aby utrzymać odpowiednią sztywność podwozia przy dużym skręcie osi.

 

axial/AXI00005_b03.jpg

 


Mocny silnik z przekładnią

Model samochodu RC Axial SCX24 jest napędzany przez silnik serii 180 z 88 zwojami na kotwicy. Silnik posiada optymalny moment obrotowy potrzebny do wjeżdżania na strome wzniesienia. Jest on zamontowany na metalowym łożu silnika, które pomaga chłodzić silnik i utrzymywać temperaturę na optymalnym poziomie.

axial/AXI00005_b04.jpg


Ślimakowa przekładnia

Przedni i tylny mechanizm różnicowy są wyposażone w przekładnie ślimakowe, które nadają osiom bardzo wysoki moment obrotowy, zapewniając jednocześnie funkcję hamowania i, dzięki niewielkim rozmiarom, tworząc dodatkowy prześwit niezbędny do pokonywania przeszkód.

axial/AXI00005_b05.jpg


Przednia i tylna sztywna oś

Przednia i tylna oś składa się z dwuczęściowego, formowanego kompozytowego korpusu osi. Dla optymalnego prowadzenia, zawieszenie SCX24™ posiada trzypunktowe zawieszenie przednie i czteropunktowe zawieszenie tylne.

axial/AXI00005_b06.jpg


Stalowe wały osi

W przypadku stosowania mechanizmów różnicowych z przekładnią ślimakową moment obrotowy jest przenoszony na koła za pomocą stalowych wałków, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i sztywnością, gdy są obciążone. Moment obrotowy jest przenoszony na piasty sześciokątne za pomocą sworznia.

axial/AXI00005_b07.jpg


Rowkowane wały napędowe

Przednie i tylne wały napędowe pomiędzy skrzynią biegów a przednią i tylną osią są wałami wieloklinowymi, które umożliwiają duże przesunięcie osiowe i maksymalne przeniesienie momentu obrotowego.

axial/AXI00005_b08.jpg


Funkcjonalne amortyzatory

Nawet tak mały samochód RC może mieć atrapy amortyzatorów z imitacją zbiorników pomocniczych. Pomimo prostej konstrukcji ze sprężyną śrubową i plastikowym korpusem, amortyzatory są niezwykle funkcjonalne.

 

axial/AXI00005_b09.jpg

 


Zainstalowane przednie oświetlenie LED

Dwa jasne, białe światła LED są fabrycznie montowane w przednim zderzaku, aby oświetlić obszar przed pojazdem. Można jeździć po zmroku lub w nocy.

 

axial/AXI00005_b10.jpg

 


4-punktowe tylne zawieszenie

Geometria zawieszenia tylnej osi pełnej wykorzystuje konstrukcję czterowahaczową, która została zoptymalizowana pod kątem zmniejszenia rotacji osi i skręcania kół w wyniku działania momentu napędowego.

 

axial/AXI00005_b11.jpg

 


Licencjonowane felgi KMC XD Machete i opony Nitto Trail Grappler

Oficjalnie licencjonowane koła KMC XD Machete są legendarne w świecie off-roadu. Są one uformowane w kolorze czarnym i posiadają wspaniałe makietowe detale. Oficjalnie licencjonowane opony Nitto Trail Grappler oferują fantastyczne połączenie osiągów terenowych przy zachowaniu doskonałych właściwości jezdnych.

axial/AXI00005_b12.jpg


Odchylana karoseria

Uchylny system karoserii zapewnia łatwy dostęp do elementów podwozia. Dostęp do akumulatora i podwozia można uzyskać po zdjęciu jednego zaczepu i odchyleniu karoserii do góry.

axial/AXI00005_b13.jpg


Wyposażony w łożyska kulkowe

Model ten jest w pełni wyposażony w łożyska kulkowe w przekładni, osiach i napędach. Można jeździć nie martwiąc się o zużyte łożysko ślizgowe.

axial/AXI00005_b14.jpg


Mocne serwo skrętu Axial AS-1

Kluczowym elementem w modelach ekspedycyjnych RC jest odpowiednio mocny serwomechanizm skrętu z solidnym mechanizmem. Bezpośrednio nad przednią osią znajduje się Serwomechanizm skrętu AS-1, który pozwala na precyzyjne kierowanie, zapewniając jednocześnie ochronę przekładni i elektroniki serwomechanizmu w przypadku przeszkody na drodze skrętu lub uderzenia w przednie koło.

Własności:

 • Auto RC Axial SCX24 jest całkowicie zmontowany i gotowy do użycia, wszystko co potrzebne znajduje się w opakowaniu
 • Realisttyczny design karoserii Jeep JT Gladiator
 • Licencjoowane felgi KMC Machete
 • Licencjonowane opony Nitto Trail Grappler M/T
 • O 22mm większy rozstaw osi
 • Zainstalowana jednostka sterująca, silnik i serwo AS-1
 • 3-punktowe przednie i 4-punktowe tylne zawieszenie
 • Metalowe bocznice ramy podwozia
 • Na regulatorze można ustawić hamulec w neutrum
 • Ślimakowe przekładnie osi
 • Odchylana karoseria z jedną spinką
 • Kompletnie osadzone łożyskami kulkowymi
 • 4 kanałowy nadajnik 2.4Ghz
 • Przednie światła LED
 • Ładowarka USB

 

SCX24 Jeep JT Gladiator

 

W opakowaniu znajduje się wszystko, co jest potrzebne do pracy. Do zasilania ładowarki wymagany jest zasilacz USB min. 1,5A.

Szczegóły produktu
AXI00005T2

Opis

Skala
1:24
Przeznaczenie
trial
Rodzaj nadwozia
Crawler
Napęd
Elektryczny szczotkowy
Przeniesienie napędu
4WD
Rodzaj zestawu
gotowy do jazdy RTR
Opinie

Napisz swoją opinię

AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)

AXIAL SCX24 Jeep Gladiator 1:24 4WD RTR (niebieski)

Zdalnie sterowany model samochodu w skali 1:24 Axial SCX24 Rock Crawler z karoserią Jeep JT Gladiator. Model jest złożony i gotowy do jazdy, wszystko co potrzebne znajduje się w opakowaniu. Aparatura RC 2,4GHz, silnik Dynamite® 88T, akumulator Dynamite 350mAh 7,4V LiPol z ładowarką USB.

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kod produktu: ARA7604V2T1

Producent: ARRMA

ARRMA Mojave 6S V2 BLX 1:7 4WD RTR (Zielony)

Recenzje: 0

Model RC auta Arrma Mojave 6S BLX 4WD w skali 1:7 jest przygotowany do ekstremalnej jazdy w terenie i na płaskiej drodze oraz jest kompletnie wyposażony komponentami Spektrum. Silnik Firma 4074 2050Kv, regulator Firma™ 150A Smart, aluminiowe podwozie, prędkość ponad 90 km/h! Nadajnik Spektrum SLT3, odbiornik Spektrum™ SR315, cyfrowe serwo Spektrum™ S652.

Cena 3 155,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: 58034-1BLK

Producent: TRAXXAS

TRAXXAS Auto Slash Pro XL-5 2WD 1/10 (czarny)

Recenzje: 0

Wielokrotnie nagradzany Traxxas Slash Short Course Truck, stawia Cię w sytuacji kierowcy prowadzącego samochód w pełnej skali z silnikiem o mocy 900 koni mechanicznych. Slash był inspirowany przez Torc ™ (Traxxas Off-Road Championship ™) klasy Pro 2WD. Klasa ta określa napęd na tylne koła i jazdę z pełną mocą w terenie na zakrętach. W takiej sytuacji...

Cena 1 290,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: 76054-5R

Producent: TRAXXAS

TRAXXAS Auto LaTrax Teton 4WD 1/18 Monster Truck (czerwony)

Recenzje: 0

Model w skali 1/18 łączy precyzję i sprawność w kompaktowej konstrukcji. Możesz go zabrać wszędzie i będzie on w kilka chwil gotowy do zabawy. W zestawie jest wszystko, czego potrzebujesz. Mocny silnik, napęd na wszystkie koła oraz w pełni niezależne zawieszenie przystosowane do wyścigu na torze. Biura, centra handlowe, chodniki i place zabaw będą...

Cena 709,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: 97074-1BLUE

Producent: TRAXXAS

TRAXXAS TRX-4M Ford Bronco 1/18 4WD RTR (Niebieski)

Recenzje: 0

Przedstawiamy TRX-4M. To nowy sposób na doświadczenie zabawy, przygody i realizmu TRX w skali 1/18. TRX-4M wypełnia lukę pomiędzy małymi samochodami typu Crawler, a jakością i osiągami w skali 1/10.

Cena 965,50 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: 150208

Producent: MAVERICK

MAVERICK Quantum XT Flux V2 80A 1/10 4WD Truggy RTR (Silver)

Recenzje: 0

Po raz pierwszy modele Maverick czerpiąc inspiracje bezpośrednio od HPI Racing, zyskały niezawodny, markowy napęd Flux. Otrzymujemy bezszczotkowy silniki 3300kV będący w stanie przyjąć dostarczające najwyższych osiągów zasilanie akumulatorów typu LiPo ( 3s – 11,1v ). Nie musicie się bać tej mocy – nowa konstrukcja, aluminiowe mocowania kół oraz półosie...

Cena 1 137,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA4302V3BT1

Producent: ARRMA

ARRMA Granite 4X4 3S BLX 1:10 4WD RTR (Zielony)

Recenzje: 0

Model samochodu RC Arrma Granite 4x4 1:10 BLX RTR Monster Truck z mocnym silnikiem trójfazowym Spektrum™ Firma™ 3660 3200Kv, wodoodpornym regulatorem Arrma BLX100 do akumulatorów 3S LiPol, mocniejszym serwomechanizmem Spektrum S651WP MG, aparaturą RC Spektrum™. Prędkość modelu do 80km/h.

Cena 1 795,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki

Kod produktu: 53097-3G

Producent: TRAXXAS

TRAXXAS Auto Revo 3.3 4WD Monster Truck (zielony)

Recenzje: 0

Jedynie od Traxxas’a może pochodzić połączenie wszechstronności monster trucka i największy rozmiar połączone w jeden model. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, nowe Revo 3.3 określa szczyt wydajności Monster Truck’a o nieograniczonych możliwościach. Nowy Revo 3.3 to czysty potwór zaopatrzony w bogate funkcje, oferujący jeszcze więcej zabawy!

Cena 2 559,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA7617V2T2

Producent: ARRMA

ARRMA Felony Resto Mode 6S BLX 1/7 RTR (pomarańczowy)

Recenzje: 0

Model RC auta Arrma Felony 6S BLX 4WD w skali 1:7 jest amerykańskim "Muscle carem", który potrafi jeździć z prędkością ponad 120km/h! Aluminiowe podwozie, stalowe przekładnie i wały, aluminiowe wieże i amortyzatory, nadajnik Spektrum® DX3, odbiornik SR6110AT z technologią AVC i telemetrią.

Cena 3 199,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki

Kod produktu: 58076-4RR

Producent: TRAXXAS

TRAXXAS Auto Slash VXL Pro 2WD 1/10 + TSM - Hawaiian

Recenzje: 0

Model w oferowanej wersji został wyposażony w regulowany z pilota system stabilizacji toru jazdy TSM oraz najmocniejszy silnik bezszczotkowy, który rozpędzi Slasha'a do ponad 60km/h na akumulatorze 8,4V NiMH oraz do ponad 100km/h na LiPO 3S 11,1V (akumulatory oraz ladowarka nie są zawarte w zestawie).

Cena 1 639,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: AXI03005T2

Producent: AXIAL

AXIAL RBX10 Ryft 4WD 1:10 RTR (Czarny)

Recenzje: 0

Skalny zawodnik RBX10 Ryft jest natychmiast przygotowany do jazdy i umożliwia przeżyć każdy dreszczyk emocji związany ze skokami w terenie. Całkowicie wciągnie i nie pozwoli przerwać lub nawet zdjąć gazu i nie zatrzymać się nawet przed stromym wzniesieniem czy masywnymi skałami. Ryft ma wiele mocy i wydajności, produkowaną przez mocny układ napędowy z...

Cena 2 379,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: LOS05008T2

Producent: LOSI

LOSI DBXL 2.0 1:5 4WD RTR (Magnaflow)

Recenzje: 0

Szybki, duży i mocny! Model benzynowy DBXL 2.0 4WD Buggy w skali 1:5, do wyścigów Off Road lub amatorskiej jazdy. Korzystajcie z wysokiej wydajności silnika Zenoah® o pojemności 32cm3. Solidna konstrukcja z aluminiowym podwoziem, aparatura RC Spektrum™ SLT3 RC

Cena 6 699,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: BS909T

Producent: BSD RACING

BSD RACING Monster Truck 1/10 4WD RTR Brushless

Recenzje: 9

BSD RACING 909T dostępny jest z aparaturą 2.4GHz oraz silnikiem bezszczotkowym o ogromnej mocy. Model dysponuje dużą mocą i bardzo dobrymi właściwosciami jezdnymi w terenie. Duży prześwit i ogromne koła pozwolą pokonać każdą przeszkodę.

Cena 1 159,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: 112609

Producent: HPI RACING

HPI RACING SAVAGE XL FLUX RTR

Recenzje: 0

Savage XL Flux łączy w sobie niesamowitą moc bezkompromisowego bezszczotkowego silnika Flux połączonego z akumulatorami LiPo do 6S ze stabilnością uzyskaną dzięki wydłużonemu rozstawowi osi oraz legendarnej konstrukcji ramowej podwozia Monster Truck HPI Savage !

Cena 2 715,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: ARA8606V5

Producent: ARRMA

ARRMA Typhon 6S V5 BLX 1:8 4WD RTR

Recenzje: 0

Arrma Typhon 6S BLX jest zwinnym modelem RC auta w skali 1:8 z napędem 4WD. Jest zbudowany na aluminiowym podwoziu, mocny trójfazowy silnik pozwoli mu na osiągnięcie prędkości ponad 110km/h. Model auta RC jest kompletnie złożony, do uruchomienia potrzebne są 4 baterie AA do nadajnika oraz akumulator napędowy do modelu z odpowiednią ładowarką.

Cena 2 559,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: 150301

Producent: MAVERICK

MAVERICK Quantum+ XT Flux 3S 1/10 4WD Stadium Truck (Czerwony)

Recenzje: 1

Wszystkie Maverick Quantum to wytrzymałe, napędzane wałem, nisko zawieszone samochody terenowe z napędem na 4 koła, zbudowane z myślą o jeździe po każdym terenie! Z niezależnym zawieszeniem z podwójnymi wahaczami i regulowanymi gwintowanymi amortyzatorami olejowymi, żadne zanieczyszczenia ani żadna ilość skoków nie stoi na przeszkodzie!

Cena 1 458,01 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: 107016

Producent: HPI RACING

HPI RACING TROPHY Buggy Flux RTR 2.4GHz

Recenzje: 2

Napędzany silnikiem bezszczotkowym RTR Trophy Buggy jest dobrym połączeniem zabawy i zawrotnych prędkości! Trophy Buggy stał się bardzo popularny jako buggy w skali 1:8, a teraz wyposażony w szybki, bezszczotkowy silnik Scream z piekła rodem oraz kontroler Flux Rage, teraz możesz przekonać się na własnej skórze jakie emocje wiążą się z elektrycznymi...

Cena 1 998,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku