• Nowy

ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

ARA4303V3BT1
Ocena 

Model samochodu RC Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD RTR Short Course Truck. Mocny silnik trójfazowy Spektrum™ Firma™, wodoodporny regulator 3200Kv Arrma BLX100 2S/3S LiPol z wentylatorem, sterowanie serwomechanizmem S651WP MG. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz z odbiornikiem SLR300.

1 795,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

  Darmowa dostawa od 499 zł

Obowiązuje dla zamówień powyżej 499 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez sklep rc-team

  Bezpieczne zakupy

100% transakcji w naszym sklepie jest zabezpieczonych szyfrowaniem SSL. U nas kupujesz bezpiecznie.

  Zwrot do 14 dni

Jako konsument masz prawo do zwrotu 14 dni od otrzymania paczki bez podawania przyczyny.

Opis

ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

Model samochodu RC Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD RTR Short Course Truck. Mocny silnik trójfazowy Spektrum™ Firma™, wodoodporny regulator 3200Kv Arrma BLX100 2S/3S LiPol z wentylatorem, sterowanie serwomechanizmem S651WP MG. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz z odbiornikiem SLR300.

Zdalnie sterowany model samochodu z centralnym silnikiem i napędem 4x4 zapewni maksymalną przyczepność i osiągi na każdej nawierzchni. Prędkość modelu do 80 km/h.

Model RC samochodu Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD zaskakuje swoją wytrzymałością i wytrzymałością. Ma mocniejsze podwozie, mocniejsze serwo, nadajnik z ergonomicznym uchwytem zapewniającym wygodną jazdę, kierownicę z piankowymi obręczami zapewniającymi precyzyjne sterowanie. Nowi kierowcy mogą ustawić limit gazu na 50% lub 75%, dopóki nie będą gotowi do wykorzystania pełnego potencjału prędkości. Nadajnik SLT3™ jest kompatybilny z odbiornikami Tactic® SLT™ do obsługi starszych samochodów Arrma RTR i posiada trzeci kanał do sterowania opcjonalnymi funkcjami, takimi jak światła i wyciągarki. Monster truck z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w mocny silnik trójfazowy BLX 3200KV, który zapewnia modelowi nieskończony strumień mocy. Aby zapobiec przewracaniu się modelu RC podczas dodawania gazu, jest on wyposażony w tylne koła Wheelie. Regulator, obsługujący akumulatory 3S LiPol, zapewnia wybór pomiędzy trzema trybami jazdy, wystarczy wybrać i rozpocząć wyścig.


Nadajnik SLT3
Podstawowy 3-kanałowy nadajnik pistoletowy Spektrum SLT3 2,4GHz, kompatybilny z protokołem SLT™. Niska masa nadajnika Spektrum SLT3 umożliwia trzymanie bez zmęczenia. Kierownica pokryta jest piankową obręczą zapewniającą pewny chwyt. Układ elementów sterujących jest praktyczny i intuicyjny - wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone tak, aby były szybko dostępne w razie potrzeby. Dostępna jest bezpieczna pętla do mocowania do paska.

 • 3-kanałowa pistoletowa aparatura RC Spektrum™ dla niezawodnego działania
 • Sprawdzona ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodny, niemęczący uchwyt
 • Możliwość ograniczenia maksymalnych wychyleń kanału kierunku i gazu
 • Podwójne wychylenia kanału kierunku i ograniczenie mocy sinika na 50%, 75% i 100%
 • Trzeci kanał mnożna wykorzystać do dodatkowych urządzeń np. moduły dźwiękowe


Odbiornik SLR300 z protokołem SLT™ FHSS
Samochodowy 3-kanałowy odbiornik SLR300 wyposażony jest w technologię SLT FHSS 2,4GHz, odporną na zakłócenia. Jest kompatybilny z nadajnikami Spektrum SLT i jest wstecznie kompatybilny z nadajnikami pistoletowymi Tactic.


Nowe złącza IC5

Konektory IC5 mają nowoczesny design z naciskiem na bezpieczeństwo i prostotę. Styki wykonane są z pozłacanych pinów i gniazd o średnicy 5 mm. Jak już wspomniano, złącza zostały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczne i łatwe użytkowanie. Konektorów nie można odwrócić biegunowości, styki i połączenia lutowane są zakryte plastikową osłoną. Złącze IC5 jest wstecznie kompatybilne z EC5.

Cyfrowe sterowanie serwomechanizmem Spektrum SPMS651 MG
Nowe serwo sterowania kierunkiem S651 MG ma o 15% większy moment obrotowy niż poprzednie serwo ADS-7M. Jest wodoodporny, ma metalowe zębatki i moment obrotowy 7,27kg.cm przy 6V.


Silnik trójfazowy BLX 3660 3200Kv
Jednostka napędowa składa się z trójfazowego silnika BLX 3660 3200Kv, który ma duży i wydajny radiator aluminiowy z wentylatorem elektrycznym. Czteropolowe wykonanie daje silnikowi bardzo gładką pracę już od niskich obrotów. Korpus jest wykonany z żebrowanego aluminium, wał wyjściowy ze stali stopowej i precyzyjne łożyska. Kable z pozłacanymi konektorami 4mm.

 • Zasilanie do 3S LiPol
 • Bardzo płynna praca dzięki 4-biegunowej konstrukcji
 • Pozłacane złącza zapewniające doskonałe przenoszenie mocy
 • Wał Ø 5 mm


Wzmocnione podwozie

W celu zwiększenia sztywności podwozia dokonano kilku zmian we wzmocnieniu. Jednocześnie na płytkach ustalających sworznia osi zastosowano aluminium. Konstrukcja podwozia jest rozmieszczona w sprawdzonym układzie komponentów, aby uzyskać idealne wyważenie. Wał napędowy pośrodku, akumulator po jednej stronie i elektronika po drugiej. Dodatkowo całe podwozie wyposażone jest w boczne osłony, które ograniczają wnikanie brudu do podwozia. Akumulator jest mocno osadzony na miejscu za pomocą pasków.


Większy uchwyt na module napędu

Powierzchnia płytki „Pull” została zwiększona w celu ułatwienia montażu i obsługi modułu napędowego.


Łożyska kulkowe

Wszystkie części obrotowe są osadzone w łożyskach kulkowych. Odsłonięte łożyska są chronione przed kurzem i brudem gumowymi zaślepkami.


Zębatka z kołem odbiorczym

Silnik można regulować, a luz między zębami precyzyjnie regulowany podczas wymiany pastora lub przekładni dzięki aluminiowej płycie z rowkami do mocowania silnika.


Servo saver do ochrony serwomechanizmu

Model otrzymał nowe, mocniejsze serwo,a dla jego maksymalnej ochrony zastosowano nowy, bardziej wydajny servo saver. Zapewnia to wyższy poziom ochrony przed uderzeniami i bezpieczniejszą jazdę.


Wały rowkowane

Podobnie jak w przypadku wersji 4S, również tutaj zastosowano rowkowane wały, które mogą z łatwością przenosić dużą moc silnika trójfazowego.


Koła i opony

Solidne, wieloramienne felgi z oponami dBoots® Fortress-SC z charakterystycznym wzorem zapewniają modelowi Senton 3S BLX Short Course Truck RC maksymalną przyczepność na wszystkich nawierzchniach.


Amortyzatory olejowe

Opatentowane amortyzatory olejowe pochłaniają każde uderzenie modelu. Amortyzatory są wyposażone z przodu w osłony chroniące przed uderzeniami. Zmiana sztywności i prześwitu jest możliwa za pomocą lepkości oleju lub elementów dystansowych. silikonowe O-ringi służą do bezpiecznego zatrzymywania oleju.


Kompaktowe podwozie

Konstrukcja podwozia jest rozmieszczona w sprawdzonym układzie komponentów, aby uzyskać idealne wyważenie. Wał napędowy pośrodku, akumulator po jednej stronie i elektronika po drugiej. Dodatkowo całe podwozie wyposażone jest w boczne osłony, które ograniczają wnikanie brudu do podwozia. Akumulator jest mocno osadzony na miejscu za pomocą pasków.


Przedni i tylny mechanizm różnicowy

Model wyposażony jest w przednie i tylne dyferencjały, które zapewniają maksymalną przyczepność. Mechanizmy różnicowe są wyposażone w wysokiej jakości metalowe koła zębate zapewniające bezproblemową pracę. Napęd na koła przenoszony jest za pomocą teleskopowych półosi.


Elastyczny zderzak

Przód Sentona 3S BLX chroni przed uderzeniem elastyczny zderzak, który jest zamontowany w czterech punktach. W przypadku uszkodzenia zderzak można łatwo wymienić.


Sprawdzony napęd trójfazowy

Jednostka napędowa składa się z silnika trójfazowego BLX3660 i regulatora trójfazowego BLX100. Każda z tych jednostek tworzy oddzielny system modułowy.


Łatwo dostępny moduł silnika

Moduł silnika jest wyjmowany z podwozia jako kompletna jednostka, przed odkręcenie jednej śruby. Obejmuje silnik, płytę silnika, zespół sprzęgła i osłonę skrzyni biegów.


Łatwe usuwanie modułu elektronicznego

Moduł elektroniczny składa się z wodoodpornej skrzynki odbiornika, płyty serwa i mocowania regulatora. Urządzenie jest zdemontowane i dostępne do konserwacji i serwisu.


Regulator elektroniczny BLX100

Regulator trójfazowy BLX100 o prądzie obciążenia do 100A w połączeniu z akumulatorem 3S LiPol zapewni niesamowitą moc. Wbudowany wentylator zapewnia wystarczające chłodzenie nawet przy pełnym obciążeniu. Regulator posiada tryby jazdy, zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Napięcie BEC 6V. Wodoodporny * włącznik na kontrolerze. Złącze akumulatora IC5.


Regulowane parametry:

 • Napięcie wyłączenia: NiMH / LiPol
 • Przyspieszenie: w 7 krokach. Wskazówka: na śliskich nawierzchniach lepiej jest użyć mniejszego przyspieszenia, aby koła się nie ślizgały
 • Siły hamowania: 25%, 37,5%, 50%, 62,5%, 75%, 87,5% i 100%
 • Tryb: przód / hamulec / wsteczny lub przód / hamulec
 • Kierunek obrotów silnika: normalne lub wsteczne

Właściwości
 • napęd 4x4
 • Prędkość do 80 km/h
 • Nadajnik Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz
 • Regulator trójfazowy BLX100, 3 tryby jazdy
 • Odbiornik Spektrum SLR300 2,4 GHz FHSS
 • Sprzęgło cierne z trzema tarczami
 • Sterowanie serwomechanizmem z servo saverem
 • Regulowane kółka Wheelie
 • Mechanizmy różnicowe z metalowymi zębatkami
 • dBoots Fortress MT
 • Koła 2.8" 14mm hex
 • Amortyzatory olejowe
 • Boczne osłony podwozia
 • Zalecane akumulatory 2S - 3S LiPol, 6-8 ogniw NiMH, 5000mAh 50C


Polecamy zakup

Do uruchomienia modelu potrzebne są 4x baterie AA do nadajnika, akumulator napędowy oraz odpowiednia ładowarka do akumulatora napędowego.


Zalecane akumulatory LiPol

Model może być zasilany z 2 do 3 ogniwowych akumulatorów LiPo lub 7-ogniwowych akumulatorów NiMH. Akumulator powinien być wyposażony w złącze EC5 lub IC5. Do normalnej jazdy polecamy 2-ogniwowy akumulator LiPo (7,4V). Aby zapewnić maksymalną możliwą prędkość - akumulator LiPo 11,1V 5000mAh.


Zalecane ładowarki do konwencjonalnych akumulatorów LiPo i NiMH

Decydując się na eksploatację modelu na konwencjonalnych akumulatorach LiPo i NiMH polecamy uniwersalne ładowarki o mocy co najmniej 50 W.


Akcesoria do normalnej pracy

Do normalnej eksploatacji samochodu RC potrzebny jest klej do opon, klej do śrub, zestaw narzędzi i olej silikonowy do amortyzatorów. Z naszej oferty polecamy niedrogi zestaw narzędzi do samochodów RC.

Klej do opon przykleja opony do obręczy tarczy. Opona musi być zawsze mocno przyklejona do felgi na całym obwodzie! Jeśli opona nie utknie na całym obwodzie, może pęknąć. Klej do opon ma specjalny skład, który jest w stanie łączyć takie materiały jak guma czy nylon, a jednocześnie po stwardnieniu jest elastyczny. Polecamy klej do opon Robitronic z naszej oferty - zobacz polecane akcesoria.

Od czasu do czasu konieczne jest dodanie oleju silikonowego do amortyzatorów modelu i wymiana oleju w mechanizmach różnicowych. Podczas normalnej pracy występuje tylko niewielki wyciek oleju silikonowego wzdłuż tłoczysk amortyzatora. Jeśli powierzchnia tłoczysk amortyzatora lub stan uszczelek jest w złym stanie, wyciek oleju może być duży. W takich przypadkach dostarczane są zestawy naprawcze lub pojedyncze części. Z naszej oferty olejów silikonowych polecamy oleje silikonowe TLR (Team Losi Racing), zobacz zalecane akcesoria.

Do rutynowej konserwacji wymagany jest klej do śrub (nr zamówienia FS-G06 / 10. Śruby wkręcane w materiał metalowy (np. Śruby w silniku, śruby ustalające w zębatce) należy zabezpieczyć przed poluzowaniem za pomocą tego kleju.


Etui do ochrony baterii

Osłony ochronne mają na celu zmniejszenie ryzyka związanego z transportem i ładowaniem akumulatorów. Akumulatory LiPo mogą przy zachowaniu niewielkich wymiarów i niewielkiej wagi zapewniać wysokie prądy rozładowania i mieć dużą pojemność na długie czasy przesuwu. Wręcz przeciwnie, akumulator LiPo jest narażony głównie na uszkodzenia mechaniczne.

Szczegóły produktu
ARA4303V3BT1

Opis

Skala
1:10
Przeznaczenie
off-road
Rodzaj nadwozia
Short Course Truck
Napęd
Elektryczny bezszczotkowy
Przeniesienie napędu
4WD
Rodzaj zestawu
gotowy do jazdy RTR
Opinie

Napisz swoją opinię

ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

ARRMA Senton V3 3S BLX 4WD 1/10 RTR (Niebieski)

Model samochodu RC Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD RTR Short Course Truck. Mocny silnik trójfazowy Spektrum™ Firma™, wodoodporny regulator 3200Kv Arrma BLX100 2S/3S LiPol z wentylatorem, sterowanie serwomechanizmem S651WP MG. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz z odbiornikiem SLR300.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kod produktu: ARA4215V3BIT1

Producent: ARRMA

ARRMA Infraction Mega 1:8 4WD RTR (czerwony)

Recenzje: 0

Wejdź do akcji z modelem RC Arrma Infraction Mega 1:8 4WD RTR w stylu Street Bash. W pełni wyposażony i gotowy do jazdy, sprawdzona platforma ARRMA® 4X4 MEGA charakteryzuje się mocnym kompozytowym podwoziem i modułową koncepcją. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2.4GHz.

Cena 1 519,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: Z9116

Producent: XINLEHONG TOYS

XINLEHONG TOYS Auto rc Racer Truggy 1/12 2.4GHz 9116 (Czerwony)

Recenzje: 0

Racer Truggy zaprojektowany został do szybkiej jazdy terenowej i sprawdzi się na każdej nawierzchni. Pozwala na pełną kontrolę w czasie jazdy na powierzchni twardej, piasku, trawie i kamieniach. Maksymalna prędkość w terenie to prawie 40km/h. W pełni proporcjonalne sterowanie realizowane jest przez aparaturę o częstotliwości 2.4GHz, która pozwala na...

Cena 345,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: LOS05021T1

Producent: LOSI

LOSI Super Baja Rey 2.0 1:6 4WD (Brenthel)

Recenzje: 1

Nowy Losi® Super Baja Rey 2.0 z elektroniką Spektrum™ Smart przesuwa granicę modeli RC, swoją mocą, odpornością i inteligentnymi funkcjami dostępnymi w najnowocześniejszej elektronice Spektrum. Model jest szczegółowo wykonany w skali 1:6, ma wszystkie detale jak w prawdziwych pojazdach na legendarnych zawodach na pustyni Baja.

Cena 4 239,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: AXI03007

Producent: AXIAL

AXIAL SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1/10 Kit

Recenzje: 0

Zestaw ekspedycyjnego modelu RC auta Axial® SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler z napędem 4WD w skali 1:10 prezentuje dalszy krok w przód w konstrukcji modeli ekspedycyjnych aut. Wersja III przychodzi z kompletnie zmienionym podwoziem, nowymi osiami portalowymi, realistyczną pokrywą przekładni oraz makietą silnikaV8. Makietowa przeźroczysta karoseria i...

Cena 2 249,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: ARA7617V2T1

Producent: ARRMA

ARRMA Felony Resto Mode 6S BLX 1/7 RTR (czarny)

Recenzje: 0

Model RC auta Arrma Felony 6S BLX 4WD w skali 1:7 jest amerykańskim "Muscle carem", który potrafi jeździć z prędkością ponad 120km/h! Aluminiowe podwozie, stalowe przekładnie i wały, aluminiowe wieże i amortyzatory, nadajnik Spektrum® DX3, odbiornik SR6110AT z technologią AVC i telemetrią.

Cena 3 199,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki

Kod produktu: 107016

Producent: HPI RACING

HPI RACING TROPHY Buggy Flux RTR 2.4GHz

Recenzje: 2

Napędzany silnikiem bezszczotkowym RTR Trophy Buggy jest dobrym połączeniem zabawy i zawrotnych prędkości! Trophy Buggy stał się bardzo popularny jako buggy w skali 1:8, a teraz wyposażony w szybki, bezszczotkowy silnik Scream z piekła rodem oraz kontroler Flux Rage, teraz możesz przekonać się na własnej skórze jakie emocje wiążą się z elektrycznymi...

Cena 1 998,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: MV12622

Producent: MAVERICK

MAVERICK Strada RED XT 1/10 4WD Truggy RTR

Recenzje: 1

Nowy model MAVERICK z popularnej serii Strada RED XT oferowany jest z potężnym silnikiem bezszczotkowym, pilotem z możliwością zmniejszenia mocy oraz udoskonaloną konstrukcją. Teraz Twój nowy model z łatwością osiągnie prędkość ponad 80km/h. Strada typu Truggy to połączenie terenowych cech Monster Trucków oraz dynamiki aut typu Buggy!

Cena 1 128,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: AXI03005T1

Producent: AXIAL

AXIAL RBX10 Ryft 4WD 1:10 RTR (Pomarańczowy)

Recenzje: 0

Skalny zawodnik RBX10 Ryft jest natychmiast przygotowany do jazdy i umożliwia przeżyć każdy dreszczyk emocji związany ze skokami w terenie. Całkowicie wciągnie i nie pozwoli przerwać lub nawet zdjąć gazu i nie zatrzymać się nawet przed stromym wzniesieniem czy masywnymi skałami. Ryft ma wiele mocy i wydajności, produkowaną przez mocny układ napędowy z...

Cena 2 379,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: 144001G

Producent: WLTOYS

WLTOYS Auto Buggy Off-Road 4WD 2.4GHz 1/14 RTR 60km/h (zielony)

Recenzje: 8

Samochód terenowy Buggy WL-Toys 144001 to jeden z najlepszych buggy w skali 1/14 na polskim rynku modelarskim! Model został wyprodukowany przez znaną i cenioną markę Wl Toys! Samochód świetnie nadaje się do jazdy w terenie, wyposażony został w napęd na cztery koła. Jest idealny i dla dzieci i dla dorosłych!

Cena 539,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: 107012

Producent: HPI RACING

HPI RACING TROPHY 3.5 Buggy RTR 2.4GHz

Recenzje: 2

Trophy Buggy 3.5 to idealny sposób by zacząc przygodę z modelami nitro Buggy w skali 1:8. Ten model ma wszystko czego potrzebujesz! Jeżeli lubisz ostrą jazdę, wielkie długie skoki, Buggy ma do tego wytrzymałą płytę podłogową. Aby umozliwić dostosowanie osiągów na torze, zostal wyposażony w potężny silnik F3.5 Nitro Star HPI, wyścigowe opony, olejowe...

Cena 1 902,99 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: BS706T-O

Producent: BSD RACING

Auto BSD RACING Monster Truck 1/10 4WD RTR (Orange)

Recenzje: 0

Zdalnie sterowany model samochodu marki BSD Racing z napędem elektrycznym w skali 1/10 i napędem 4x4. W zestawie znajduje się akumulator napędowy typu NiMh oraz ładowarka. Duży prześwit i ogromne koła pozwolą pokonać każdą przeszkodę. Auto jest fabrycznie zmontowane i gotowe do jazdy.

Cena 969,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: 92076-4R

Producent: TRAXXAS

Auto TRAXXAS TRX-4 Ford Bronco 2021 (Czerwony)

Recenzje: 0

Po 25 latach Bronco powrócił jako najskuteczniejsza terenówka Ford'a i najbardziej poszukiwany SUV w Ameryce. Traxxas odzwierciedlił oczekiwanego Bronco w najdrobniejszych szczegółach z wszystkimi możliwościami i wszechstronnością popularnego oraz nagradzanego modelu TRX-4.

Cena 2 449,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: 71076-3BLUEX

Producent: TRAXXAS

TRAXXAS Auto E-Revo VXL 1/16 Monster Truck + TSM (Niebieski)

Recenzje: 0

Konstrukcja auta została oparta na legendarnym modelu Traxxas E-Revo w większym wydaniu 1/10. To właśnie z niego pochodzi innowacyjna, wielokrotnie nagradza platforma z charakterystycznymi amortyzatorami w poziomie, która została odpowiednio dostosowana do mniejszej skali, zachowując pełną funkcjonalność i wydajność.

Cena 1 399,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: HB/P1001

Producent: HB TOYS

HB TOYS Rock Crawler 4WD 1/10 (Czerwony)

Recenzje: 1

Rock Crawler w skali 1:10 to model z serii największych aut tego typu w ofercie. Potężny czterokołowiec, który bez problemu wjeżdża na najwyższe przeszkody. Specjalnie skonstruowane zawieszenie sprawia, że auto zawsze ląduje na 4 koła. Zapewnia ono także bezpośredni kontakt z podłożem każdemu z kół, nawet w najbardziej wymagających pozycjach i przy...

Cena 259,00 zł
Więcej
W magazynie

Kod produktu: AXI03000T2

Producent: AXIAL

AXIAL Capra 1.9 4WD 1/10 Unlimited Trail Buggy RTR (Zielony)

Recenzje: 0

Prawdziwy Crawler do najcięższego terenu, to jest model Axial Capra 1.9 Trail Buggy z napędem 4WD na wszystkie koła. Przeżyj prawdziwe wspinanie po skałach autem Capra. Ma niewiarygodną moc dzięki dużemu przełożeniu i ogromnym prześwitem dzięki portalowym zawieszeniom.

Cena 2 149,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: 106154

Producent: HPI RACING

HPI RACING SPRINT 2 Drift RTR - Nissan 350Z RTR

Recenzje: 2

Model HPI Sprint 2 Drift to czysta zabawa, łatwość w prowadzeniu, prosta konserwacja oraz fabrycznie złożona płyta podłogowa modelu, która dostarczy ci mnóstwo emocji i zabawy! Wyposażyliśmy nasz model w aparaturę 2.4GHz dającą pełną kontrolę nad autem oraz wodoodporną elektronikę abyś mógł jeżdzić w każdych warunkach pogodowych.

Cena 1 186,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Śledź nas na Facebooku