Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Auto Hoss 4X4 VXL Monster Truck (Orange)

Auto Hoss 4X4 VXL Monster Truck (Orange)

TRAXXAS

90076-4O

Stan: Dostępny

2 449,00 zł

TRAXXAS - Auto Hoss 4X4 VXL Monster Truck (Orange)

Skala1:10
Przeznaczenieoff-road
Rodzaj nadwoziaMonster Truck
NapędElektryczny bezszczotkowy
Przeniesienie napędu4WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR

TRAXXAS Hoss 4x4 VXL Monster Truck 

Poznaj nowego Hoss'a.

Całkowicie nowy model Hoss 4x4 VXL pozwala na ekstremalną zabawę Monster Truckiem z prędkością i stylem, które może zapewnić tylko Traxxas. Bezszczotkowy silnik Velineon 540XL zapewnia ogromny moment obrotowy do jazdy i potrafi utrzymać przód samochodu w górze tak długo, jak się odważysz.

Wprowadź Hoss'a w zakręt, a wszystkie cztery opony wbiją się w teren. System zarządzania stabilnością TSM Traxxas. zapewnia w takich sytuacjach pełną kontrolę nad torem jazdy. Wytrzymała - wzmocniona płyta podwozia posiada sprawdzoną konstrukcję i zapewnia bezpieczną współpracę zespołu napędowego Velineon z napędem na 4 koła poprzez wał napędowy.

W najmocniejszej opcji zasilania napędu - LiPo 3S, Hoss rozpędza się do prędkości prawie 100km/h.

Hoss zapewnia niezrównaną wszechstronność operowania w terenie, ponieważ agresywne opony Sledgehammer przebijają się przez brud, piasek, błoto i śnieg. Można jeździć szybciej, polegając na legendarnej wytrzymałości Traxxas'a wbudowanej w każdy element.


W zestawie:

  • Model TRAXAXS Hoss 4X4 VXL 1/10 RTR
  • Pilot do sterowania TQi 2,4GHz
  • Klucze do serwisu modelu
  • Dystanse do sprężyn
  • Tłoczki do regulacji amortyzatorów
  • Obszerna instrukcja EN
  • Instrukcja PL na płycie CD

Wymagane do uruchomienia:

  • Akumulator LiPo 2S 7,4V lub 3S 11,1V
  • Ładowarka do akumulatora
  • Baterie do pilota AA "zwykłe paluszki" 4szt.

Prosimy o kontakt aby dobrać odpowiednie akcesoria do modelu.


 
Wzmocnione zderzaki chronią podwozie przed uderzeniami. Specjalnie zaprojektowany przedni zderzak zapewnia duży kąt natarcia, który pozwala Hoss'owi z łatwością wspinać się i pokonywać przeszkody. W tylnym zderzaku zamontowano idealnie umiejscowiony wózek bezpieczeństwa który zapobiega cofaniu się Hoss'a pod wpływem jego wybuchowej mocy.
   
 
Karoseria ProGraphix Hoss'a 4x4 to agresywny monster truck. Jest przycięta i pomalowana z nałożonymi naklejkami. Twarde wewnętrzne wzmocnienia utrzymują integralność nadwozia, a płozy dachowe chronią przed uszkodzeniami przy wywróceniu się. Nadwozie ma świeży wygląd.
   
 
  

Duże czarne chromowane koła Sledgehammer o rozmiarze 2,8 cala, zapewniają duży prześwit. Opony mają kwadratową - agresywną rzeźbę bieżnika, która zapewnia doskonałą przyczepność do każdej nawierzchni.

   
 
  

Karoseria posiada zatrzaskowe mocowanie, specjalnie zaprojektowane do karoserii ProGraphix ™. Zatrzask jest łatwy w obsłudze i odblokowuje się błyskawicznie za pomocą szybkiego przesunięcia.

 
  Blokowa konstrukcja podwozia łączy wieże amortyzatorów, przednie i tylne moduły oraz ramę główną w jedną sztywną platformę zaprojektowaną do pochłaniania i rozpraszania energii uderzenia w całej konstrukcji. Krytyczne elementy układu napędowego, radia i akumulatora są chronione. Strategicznie umieszczony dostęp do elementów mocujących powoduje, że każda niezbędna konserwacja lub naprawa jest szybka.
   
 

Nowe wahacze są mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wyprofilowane z wytrzymałego, nowego materiału kompozytowego są odporne na złamanie i uszkodzenia zapewniając niezakłóconą pracę układu jezdnego.

   
 

Amortyzatory olejowe wykorzystują techmnologię podwójnych pierścieni X, co zapewnia doskonałą szczelność i jedwabiście gładką pracę. Duża ilość oleju i wytrzymała konstrukcja zapewniają płynną jazdę. Są łatwe do dostrojenia dzięki szerokiej gamie dostępnych olejów, sprężyn i tłoków.

   
 

Traxxas Stability Management (TSM) - kontrola trakcji.
System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM.
Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje Hoss 4X4. Kontrola trakcji szczegónie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie i śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu.


 
TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.


W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Managemen, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.


 
Opatentowane innowacje Traxxas'a uszczelniają elementy elektroniki, dzięki czemu można eksploatować Hoss'a w warunkach mokrych, na śniegu i w błocie.
   
 
System Servo SaverOptimum, zapewnia płynne działanie w najtrudniejszych warunkach. Zintegrowany system servo saver chroni przekładnie serwa przed uderzeniami bez uszczerbku dla precyzji sterowania
   
  Hoss 4x4 VXLjest wyposażony w całkowicie nowy - cyfrowy serwomechanizm o wysokim momencie obrotowym. Jest wodoszczelny, posiada błyskawiczną reakcję na ruchy kierownicy i wysoką precyzję.
   
 

Velineon VXL-3s poza elektroniczną regulacją obrotów w obydwu kierunkach oferuje dodatkowe funkcje pozwalające na szeroki zakres zabawy.

W regulatorze znajdziemy funkcję „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Tranzystory o wysokiej częstotliwości i zaawansowana konstrukcja obwodu powodują niezwykle sprawnie i wyrafinowane sterowanie przepustnicą.

Regulator VXL-3s jest elastyczny w zakresie stosowania konwencjonalnych silników szczotkowych  oraz silników bezszczotkowych. VXL-3s posiada czujnik wykrywający typ silnika. Wysoka wydajność prądowa (320A pik) i dwustopniowe zabezpieczenie termiczne pozwala na wykorzystanie każdego silnika

  

 

 
Wytrzymałe, a przez to bezpieczne mocowanie akumulatora. Zaprojektowane w celu umożliwienia szybkiej zmiany pakietu napędowego.
   
 
Wytrzymałe - boczne elementy podwozia zabezpieczają karoserię przed kamieniami i uderzeniami.
   
 
Bezszczotkowy silnik Velineon 540XL / 2400kV, zapewnia ekstremalną wydajność przy prawie zerowej konserwacji. Ultra wysokotemperaturowe magnesy neodymowe, szybkoobrotowe łożyska i precyzyjny - 4-biegunowy wyważony wirnik, zapewniają płynną pracę i długą żywotność.
   
 
Innowacyjne mocowanie silnika Hoss"a 4x4 utrzymuje silnik 540XL bezpiecznie na swoim miejscu, a jednocześnie pozwala na jego regulację natychmiast -  za pomocą tylko jednej śruby.
   
 
Hoss 4x4 wykorzystuje wytrzymałe stalowe śruby rzymskie o średnicy 4mm, opracowane dla Slash'a 4x4. Szerokie i płaskie sekcje ułatwiają regulację pochylenia za pomocą dołączonego klucza. Wytrzymałe snapy łączące nie pękają podczas mocnych uderzeń podczas jazdy w terenie.
   
 
Półosie napędowe Hoss'a przeznaczone do ekstremalnych obciążeń są wzorowane na legendarnym Slash'u 4x4, ale w krytycznych obszarach są wzmocnione. Półosie o większej średnicy zapewniają taki sam skok przegubu i zawieszenia, ale przenoszą jeszcze większy moment obrotowy.
   
 
Wytrzymałe przednie i tylne mechanizmy różnicowe wypełnione olejem wykorzystują stalowe elementy wewnętrzne do uzyskania maksymalnej trwałości. Uszczelki silikonowe i pierścienie X-ring umożliwiają regulację siły blokowania poprzez zmianę lepkości płynu wewnątrz mechanizmu różnicowego.
   
 Aluminiowy - wytłaczany wał napędowy jest zarówno mocny, jak i lekki. Wewnętrzne wpusty pasują bezpośrednio do wałków wejściowych przedniego i tylnego zespołu napędowego. Wszystko razem sprawia, że cały układ napędowy pracuje płynnie.
   
 
Zaprojektowany od początku do obsługi dużej mocy bezszczotkowego układu napędowego Hoss'a 4x4, wykorzystuje wytrzymałą stalową zębatkę czołową z dużymi zębami 0,8/32, co zapewnia niezawodność bez względu na ilość przekazywanej mocy.
   
 
Hoss 4x4 wykorzystuje uszczelnione łożyska stykowe w całym układzie napędowym, aby chronić przed brudem i kurzem. Krótszy czas przestoju na czyszczenie i konserwację łożysk oznacza dłuższy czas eksploatacji.

Napisz swoją recenzję

Auto Hoss 4X4 VXL Monster Truck (Orange)Auto Hoss 4X4 VXL Monster Truck (Orange)

Całkowicie nowy model Hoss 4x4 VXL pozwala na ekstremalną zabawę Monster Truckiem z prędkością i stylem, które może zapewnić tylko Traxxas. Bezszczotkowy silnik Velineon 540XL zapewnia ogromny moment obrotowy do jazdy i potrafi utrzymać przód samochodu w górze tak długo, jak się odważysz.

Napisz swoją recenzję