Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Auto E-Revo VXL 1/16 Monster Truck + TSM (Fioletowy)

Auto E-Revo VXL 1/16 Monster Truck + TSM (Fioletowy)

TRAXXAS

71076-3P

Stan: Dostępny

1 535,00 zł

TRAXXAS - Auto E-Revo VXL 1/16 Monster Truck + TSM (Fioletowy)

Skala1:16
Przeznaczenieoff-road
Rodzaj nadwoziaMonster Truck
NapędElektryczny bezszczotkowy
Przeniesienie napędu4WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD

Ponad 80km/h, stabilizacja toru jazdy TSM i aparatuta TQi !


Konstrukcja auta została oparta na legendarnym modelu Traxxas E-Revo w większym wydaniu 1/10. To właśnie z niego pochodzi innowacyjna, wielokrotnie nagradza platforma z charakterystycznymi amortyzatorami w poziomie, która została odpowiednio dostosowana do mniejszej skali, zachowując pełną funkcjonalność i wydajność.

Dodatkowo w nowej odsłonie E-Revo 1/16 VXL wyposażono w regulowaną stabilizację toru jazdy TSM oraz potężny silnik bezszczotkowy zasilany akumulatorem LiPo 11,1V (dostępny jako opcjonalny w oddzielnej sprzedaży) potrafi rozpędzić małego potwora do ponad 80km/h! Na standardowej baterii z zestawu ok. 60km/h.TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
Gotowy do jazdy


Traxxas oferuje nam model fabrycznie zmontowany i gotowy do jazdy po wyjęciu z pudełka. W zestawie znajdziemy pilot do sterowania z system radiowym 2.4GHz, elektroniczny regulator obrotów VXL-3m, akumulator zasilający NiMh 7.2V 1200mAh z serii iD, szybką ładowarkę z gniazdka zapalniczki 12V i świetnie pomalowaną karoserią ProGraphix.


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
Na asfalt i w teren


Model wyposażony jest w zawieszenie pozwalające na szaleństwa zarówno po asfalcie, jak i po wyboistym terenie. Szeroki rozstaw kół i niski środek ciężkości świetnie sprawdzi się na szybko pokonywanych zakrętach bez strachu o wywrotkę modelu na dach.


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
Na każde warunki


Zaawansowana konstrukcja z piekielnie mocnym zestawem napędowym sprawia, że model jest dobrze przygotowany do zabawy w różnych warunkach. Błoto, deszcz czy śnieg nie są dla niego problemem. Sprzęgło zapewnia płynne i bezstratne przeniesienie mocy jednostki napędowej na cztery koła, a zastosowanie łożysk i teleskopowych wałów znacznie poprawia wydajność układu przeniesienia napędu.


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
Zobacz model w akcji !


Zobacz video z modelem
Części zamienne


Posiadamy pełną ofertę części zamiennych, dzięki którym w przypadku uszkodzenia modelu można go z łatwością naprawić i po krótkim czasie wrócić do użytkowania. Do zestawu dołączany jest spis części wraz z ich ilustracją oraz symbolami, co znacznie ułatwia identyfikacje oraz zamawianie niezbędnych elementów.


Części zamienne do modeli
Zapasowe części do modelu
(Kliknij aby zobaczyć)


Lista części zamiennych do modeluTotalna kontrola


Modele Traxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany , gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany.

TRAXXAS Aparatura TQi
Najważniejszą nowością tego systemu jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie Android oraz iOS. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Twój smartfon łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości, kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.


TRAXXAS Link App


Nadajnik jest przygotowany do wyposażenia go w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub iOS.


TRAXXAS Link AppModuł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to TRAXXAS 6511.

TRAXXAS Link App

TRAXXAS TSM

TRAXXAS TSMTraxxas Stability Management (TSM)

System stabilizacji toru jazdy wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM. Teraz jazda modelem R/C daje jeszcze więcej przyjemności i sprawia, że w kilka chwil stajesz się prawdziwym mistrzem kierownicy.

Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje model. Kontrola trakcji szczegónie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie czy śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu.


TRAXXAS TSMTRAXXAS TSM


TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.

W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy.


TRAXXAS TSM

Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Management, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.


TRAXXAS TSM
Prędkość ponad 80km/h


Velineon® 4000kV jest bezszczotkowym silnikiem specjalnie zaprojektowanym i zbudowanym przez inżynierów Traxxas'a do modeli w skali 1/16. Jego budowa i użyte materiały zapewniają ogromną moc i świetne chłodzenie, co przekłada się na prędkości maksymalne sięgające nawet 80km/h.

Należy pamiętać aby na bieżąco silnik czyścić i konserwować, co zapewni długą żywotność i bezawaryjną pracę.
TRAXXAS Silnik napędowy Velineon 4000kV
Tryb 50% mocy i wodoszczelność


Elektroniczny regulator obrotów VXL-3m obsługuje akumulatory o napięciu od 7,2V do 11,1V typu NiMH oraz LiPo. Dzięki rozbudowanej elektronice zapewnia pełną kontrolę nad modelem. Płynne ruszanie i precyzyjne dawkowanie gazu podczas zabawy nie stanowią problemu.


TRAXXAS Regulator obrotów VXL-3m


Regulator VXL-3m ze względu na swoją dużą moc 50A (150A prąd chwilowy) obsługuje silniki bezszczotkowe bez ograniczenia limitu uzwojenia. Ponadto VXL-3m posiada dwustopniowe termiczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem.TRAXXAS Regulator obrotów VXL-3m
Dodatkowo w regulatorze VXL-3m znajduje się funkcja „Training Mode™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich, którzy chcą potrenować technikę precyzyjnej jazdy i ograniczyć zużycie akumulatora.

Regulator obrotów jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.
TRAXXAS Regulator obrotów VXL-3m

 Akumulator iD Power Cell


Pakiety Traxxas'a NiMh z serii iD są zoptymalizowane do współpracy z szybkimi ładowarkami, zapewniając maksymalne wykorzystanie dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysoko-prądowe złącza elektryczne.


TRAXXAS Akumulator 7,2V 1200mAh iD Connector
Dodatkowe akumulatory do modelu
(Kliknij aby zobaczyć)


TRAXXAS Akumulatory iD TRAXAXS Power CellSzybka ładowarka do gniazdka 12V


Wygodne i bezproblemowe ładowanie akumulatora zapewnia dołączona do zestawu ładowarka prądu stałego 12V. Została zaprojektowana pod kątem skrócenia czasu ładowania i wydłużenia zabawy modelem.

Zasilana jest z samochodowego gniazda zapalniczki 12V. Takie rozwiązanie pozwala naładować akumulator w terenie, bez konieczności powrotu do domu.

Czas ładowania akumulatora do pełna to tylko 50 minut. Układ detekcji szczytowej zapewnia uzyskanie maksymalnej pojemności pakietu po zakończeniu procesu ładowania. Dioda LED pulsuje kolorem zielonym w czasie procesu ładowania, a po jego zakończeniu świeci światłem ciągłym.


TRAXXAS Ładowarka 4A 12V iD


Polecamy zasilacz domowy
(Kliknij aby zobaczyć)


TRAXXAS Zasilacz domowy 230V AC DC


Konektory z serii TRAXXAS iD


Dzisiejsze akumulatory napędowe dostarczają tak duże prądy, że konwencjonalne złącza elektryczne nie wystarczają i tworzą tak zwane „wąskie gardła”, co w praktyce uniemożliwia wykorzystanie pełnej mocy napędu. Nowe złącza elektryczne Traxxas’a – „High-Current” otwierają drzwi dla nieograniczonego przepływu prądu i wyciągają z pakietów napędowych pełną moc.


TRAXXAS Wyki iD Connector


Podwójne zasilanie


Jako jeden z nielicznych modeli na rynku E-Revo 1/16 od Traxxas'a posiada dwa mocowania na akumulatory, z lewej i z prawej strony podwozia. Jeśli nie wystarcza Ci standardowy czas jazdy możesz uzupełnić zestaw o jeszcze jeden, dodatkowy akumulator i podpiąć go do modelu za pomocą specjalnego adaptera równoległego (także dostępnego w naszej ofercie - > ZOBACZ). W ten sposób dwukrotnie wydłużysz czas zabawy modelem.


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
Wodoodporna elektronika


Wodoszczelny i pyłoszczelny pojemnik z uszczelką zabezpieczający odbiornik przed uszkodzeniem pozwala na użytkowanie modelu w trudnych warunkach pogodowych. Woda, błoto i śnieg już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu.


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
Łożyskowana, trwała przekładnia


Wysokiej jakości układ napędowy został opracowany z myślą o ogromnej mocy zastosowanego silnika i trudnych warunkach terenowych. Wbudowane regulowane sprzęgło umożliwia dostosowanie mocy do nawierzchni i stylu jazdy, a precyzyjne łożyska kulkowe sprawiają, że układ chodzi gładko i wydajnie.TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
Nowe amortyzatory GTR


Sprawdzone w ekstremalnie trudnym terenie w innych samochodach amortyzatory GTR, reprezentują szczyt techniki zawieszenia i wyznaczają standardy dla jakości tłumienia i kontroli zawieszenia. Długość amortyzatorów, została dostosowana do E-Revo, aby uzyskać znakomite prowadzenie modelu.

Amortyzatory mają 13mm średnicy obudowy do przechowania o 76% więcej oleju niż amortyzatory Ultra w poprzedniej wersji E-Revo. Powłoka PTFE zmniejsza maksymalnie współczynnik tarcia, zwiększa odporność na ścieranie oraz zwiększa wytrzymałość. Obudowa z twardego, anodyzowanego aluminium, tłoki powlekane azotkiem tytanu i teflonem, zapewniają dużą trwałość, minimalne tarcie, a co za tym idzie - płynne tłumienie drgań i długotrwałą niezawodność.TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck

Cechy modelu:

 • Długość: 328mm
 • Szerokość: 239mm
 • Wysokość: 117mm
 • Rozstaw osi: 202mm
 • Waga: 1.09kg
 • Stabilizacja toru jazdy "TSM"
 • Maksymalna prędkość ponad 80 km/h
 • Wodoszczelna elektronika na każdą pogodę – wodę, błoto, śnieg
 • Silnik napędowy Velineon 4000kV
 • Wodoszczelny regulator obrotów Velineon VXL-3m
 • Wysokoprądowe złącza elektryczne iD
 • Wspaniale pomalowana karoseria ProGraphix
 • Zawieszenie wzorowane na legendarnym modelu E-Revo 1/10


W zestawie:

 • Model TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck
 • Pilot do sterowania TQi 2.4GHz
 • Akumulator NiMH 1200mAh 7,2V iD
 • Ładowarka do gniazdka zapalniczki 12V
 • Spinki do karoserii
 • Klucze imbusowe typu "L" 3x
 • Klucz krzyżakowy do nakrętek
 • Obszerna instrukcja EN
 • Instrukcja PL na płycie CD


Wymagane do uruchomienia:


 • 4szt. baterie AA "zwykłe paluszki" -> ZOBACZ


Sugerowane do zabawy:


 • Zasilacz domowy do ładowarki -> ZOBACZ

Oznaczenie producenta: 71076-3
Masz problem z wyborem akcesoriów?


Pomoc - Skontakuj się z nami 


Pomoc - Skontakuj się z nami
Pomoc - Skontakuj się z nami
Skontaktuj się z nami:


605 55 64 55


71 337 27 41Pomoc - Skontakuj się z nami
Pomoc - Skontakuj się z nami
biuro@rc-team.pl

Zadaj pytanie
TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck


TRAXXAS E-Revo VXL 1/16 4WD Monster Truck

Napisz swoją recenzję

Auto E-Revo VXL 1/16 Monster Truck + TSM (Fioletowy)Auto E-Revo VXL 1/16 Monster Truck + TSM (Fioletowy)

Konstrukcja auta została oparta na legendarnym modelu Traxxas E-Revo w większym wydaniu 1/10. To właśnie z niego pochodzi innowacyjna, wielokrotnie nagradza platforma z charakterystycznymi amortyzatorami w poziomie, która została odpowiednio dostosowana do mniejszej skali, zachowując pełną funkcjonalność i wydajność.

Napisz swoją recenzję