Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

SCX24 2019 Jeep Wrangler JLU CRC 1/24 4WD RTR (Żółty)

SCX24 2019 Jeep Wrangler JLU CRC 1/24 4WD RTR (Żółty)

AXIAL

AXI00002T2

Stan: Chwilowo niedostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

659,00 zł

AXIAL - SCX24 2019 Jeep Wrangler JLU CRC 1/24 4WD RTR (Żółty)

Skala1:24
Przeznaczenietrial
Rodzaj nadwoziaCrawler
NapędElektryczny szczotkowy
Przeniesienie napędu4WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR

Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się gotowy i złożony model RC auta Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 w skali 1:24, z zainstalowanymi elementami: jednostka sterująca AE-6 RX/reg, silnik SCX24 88T z zębatką, mikro serwo AS-1, akumulator LiPol Dynamite® 7.4V 350mAh 2S, ładowarka USB, nadajnik AX-4 2.4GHz 2-Ch, 4szt baterii AA do nadajnika.

Charakterystyka

Model RC auta Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 w skali 1:24 z napędem 4WD, jest fabrycznie przygotowany do jazdy. Gotowe i złożone auto z nadajnikiem AX-4 2,4GHz, akumulatorem i ładowarką. Wystarczy naładować akumulator i można natychmiast wyjechać i pokonywać przeszkody terenowe. Licencjonowane koła KMC Machete na oponach Nitto Trail Grappler.

Modelem Axial SCX24 Jeep Wrangler można jeździć w domu, w ogrodzie i stworzyć sobie również własny tor z kamieni czy gałęzi. Po prostu wystarczy naładować akumulator za pomocą ładowarki USB, włożyć do auta i można wyjechać. Realistyczna karoseria popularnego Jeep Wranglera oraz duże terenowe koła z ponadstandardowym prześwitem przywołuje wygląd znanego na całym świecie samochodu. Podstawą jest mocny napęd, który składa się z silnika 180 z wielostopniową przekładnią, która dostarczy potrzebną moc na osie. Od przekładni przenoszony jest moment obrotowy na rowkowane wały i do sztywnych osi przekładnią ślimakową. Z tego powodu nie ma potrzeby hamulców a moment obrotowy nie zna granic.

Cechy:

 • Zawiera kompletną elektronikę z akumulatorem i ładowarką
 • Zainstalowana jednostka sterująca Rx/reg, silnik i serwo
 • Nowy realistyczny design karoserii Jeep Wrangler JLU CRC 2019
 • Licencjonowane felgi KMC Machete
 • Licencjonowane opony Nitto Trail Grappler M/T
 • 3-punktowe przednie i 4-punktowe tylne zawieszenie
 • Zainstalowane serwo kierunku AS-1 Micro
 • Metalowe boczne ramy podwozia
 • Ślimakowa przekładnia osi
 • Odchylana karoseria mocowana jest tylko jedną spinką
 • Osadzone łożyska kulkowe
 • Dwie diody LED w przednim zderzaku


Sztywna metalowa rama
Tak samo jak platforma SCX10™ w skali 1:10, również i podwozie SCX24™ ma solidne metalowe szyny ramy podwozia z kanałem C i wzmocnieniami, które utrzymują podwozie wystarczająco sztywne również podczas dużego skręcenia osi.

Oświetlenie LED
W modelu zainstalowane są dwie diody LED, które są zamontowane w przednim zderzaku. Ekstra konektor światła LED na jednostce sterującej umożliwia dołączenie dalszego opcjonalnego oświetlenia LED.

Silnik DYNAMITE® 88T
Motor napędowy 180 Dynamite 88T ma optymalny moment obrotowy, który potrzebny jest do jazdy po stromych wzniesieniach. Jest przymocowany do metalowego loża silnika, które pomaga chłodzić silnik i utrzymywać temperaturę na optymalnym poziomie

Przekładnia ślimakowa
Przednie i tylne dyferencjały są wyposażone w przekładnie ślimakowe, które dają osiom bardzo wysoki moment obrotowy, również zapewniają funkcję hamulców i zarazem, dzięki małym rozmiarom tworzą większy prześwit podwozia.

Stalowe wały osi
Przy zastosowaniu ślimakowych przekładni dyferencjałów przeniesienie momentu obrotowego na koła zapewniony za pomocą stalowych wałów, które mają dużą wytrzymałość i sztywność. Moc na koła przenoszona jest kołkiem na piaście sześciokątnej.

Rowkowane wały napędowe
Przednie i tylne wały pomiędzy przekładnią a przednią i tylną osią, są rowkowane, które umożliwiają osiowe przesunięcie i maksymalne przeniesienie momentu obrotowego.

Serwo AXIAL AS-1
Bezpośrednio nad przednią osią ułożone jest serwo kierunku, Axial AS-1 z servosaverem, który pozwala na precyzyjne sterowanie, a zarazem zapewnia ochronę przekładni i elektroniki serwa w przypadku zablokowania sterowania lub uderzenia na przednie koło.

Napisz swoją recenzję

SCX24 2019 Jeep Wrangler JLU CRC 1/24 4WD RTR (Żółty)SCX24 2019 Jeep Wrangler JLU CRC 1/24 4WD RTR (Żółty)

Model RC auta Axial SCX24 Jeep Wrangler JLU CRC 2019 w skali 1:24 z napędem 4WD, jest fabrycznie przygotowany do jazdy. Gotowe i złożone auto z nadajnikiem AX-4 2,4GHz, akumulatorem i ładowarką. Wystarczy naładować akumulator i można natychmiast wyjechać i pokonywać przeszkody terenowe.

Napisz swoją recenzję

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...