Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Auto Unlimited Desert Racer 4WD LED (czerwony)

Auto Unlimited Desert Racer 4WD LED (czerwony)

TRAXXAS

85086-4R

Stan: Dostępny

3 729,00 zł

TRAXXAS - Auto Unlimited Desert Racer 4WD LED (czerwony)

Skala1:7
Przeznaczenieoff-road
Rodzaj nadwoziaShort Course Truck
NapędElektryczny bezszczotkowy
Przeniesienie napędu4WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10

 


Kolejna odsłona ogromnego modelu UDR

w nowej grafice i z doskonałym oświetleniem LED.


Unlimited Desert Racer 4WD został wypoosażony w zestaw oświetlenia LED o wysokiej intensywności Pro-Scale ™, który umożliwia zalanie pustyni olśniewającym - białym światłem, dzięki nowemu zestawowi świateł terenowych LED o wysokiej intensywności.

Innowacja Traxxas'a zapewnia funkcje, wydajność i szczegółowy wygląd w skali, niespotykany w żadnym innym systemie oświetleniowym. Dołączony wzmacniacz wysokiego napięcia Traxxas'a skutecznie zasila 204 indywidualne diody LED w zestawie, jednocześnie minimalizując straty z powodu nadmiernego prądu i ciepła. Ściśle regulowana moc wyjściowa zapewnia stabilne działanie oświetlenia, bez migotania i ściemniania wraz ze zmianą napięcia akumulatora.


Zestaw oświetlenia LED (#108485) zawiera:

 • Podwójne - proste diody LED zamontowane na zderzaku (po 52 diody LED)
 • Zakrzywiony panel świetlny na dachu (52 diody LED)
 • Wielofunkcyjne - czerwone i bursztynowe światło stopu / pasek świetlny klasy (24 czerwone i 24 bursztynowe diody LED)
 • Wysokonapięciowy 8-kanałowy wzmacniacz mocy do intensywnego, doskonałego oświetlenia LED
 • Regulowana moc wyjściowa zapewniająca stabilne działanie oświetlenia (brak migotania lub ściemniania wraz ze zmianą napięcia akumulatora)


Specyfikacja:

 • Aparatura Traxxas TQi TSM 2.4GHz z możliwością zastosowania systemu Traxxas Link App
 • System stabilizacji Traxxas Stability Management®
 • Zespół napędowy Velineon VXL-6s
 • Karoseria Prographix
 • Wodoszczelna elektronika
 • Aluminiowe amortyzatory
 • Prędkość 80km/h (z pakietami 2X3S LiPo)


TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10

Unlimited Desert Racer łączy w sobie zalety Pro-Scale™ z ekstremalną mocą napędu 6S. Zapewnia to najbardziej ekscytujące wrażenia z jazdy. Desert Racer jeździ jak prawdziwa pustynna ciężarówka, ponieważ tak właśnie został skonstruowany. Wyjątkowa konstrukcja tylnej osi zapewnia ogromną amortyzację i autentyczną dynamikę jazdy. Od amortyzujących pałąków wspornika do amortyzatorów GTR, Traxxas dokładnie odtworzył prawdziwego pustynnego smoka zarówno pod względem formy, jak i funkcji.


TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Pro-Scale™ Performance

Pro-Scale™ to kolejna innowacja Traxxas'a, która oddaje prawdziwy realizm i łączy go z ekstremalną mocą napędu 6S LiPo i prędkością 80km/h. Unlimited Desert Racer wiernie oddaje wygląd i charakter Trophy Trucks i Unlimited Trick Trucks, czego efektem jest podróż po pustyni z maksymalną prędkością.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Realizm napędowy

Unlimited Desert Racer został zaprojektowany w oparciu o autentyczne podwozie samochodów wyścigowych z napędem na 4 koła. 4-linkowa, solidna konstrukcja tylnej osi zapewnia ogromną amortyzację przy zachowaniu autentycznej dynamiki jazdy. Od amortyzujących pałąków wspornika do amortyzatorów 8 GTR, Traxxas dokładnie oddał prawdziwe podwozie wyścigowe zarówno pod względem formy, jak i funkcji.


TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Ekstremalna moc napędu 6S

Unlimited Desert Racer z prędkoścą 80km/h zapewnia doskonałą wydajność jazdy z brutalną mocą napędu 6S. Elektroniczny regulator obrotów VXL-6s ESC łączy potężną moc z zaawansowanymi funkcjami telemetrycznymi. Niezwykle wytrzymały układ napędowy wykorzystuje ekstremalną moc, aby ułatwić sterowanie i zabawę.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Precyzyjnie modelowana karoseria to bezpieczny i wytrzymały korpus Pro-Scale, solidnie przymocowany do ramy. Otwarta konstrukcja okna prezentuje skomplikowaną ramę podwozia i szczegóły kokpitu. Dwa rodzaje malowanmia - Fox lub RIGID doskonale prezentują się na pustyni.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Repliki opon BFGoodrich KR3 zamocowane są na twardych, sześciokątnych obręczach Desert Race (Fox lub licencjonowane koła Method Racing (RIGID) z jasnymi pierścieniami beadlock. Opony są replikami 40-calowych opon używanych w najlepszych ciężarówkach na pustyni.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Zbudowana z rur rama, jest w pełni funkcjonalna i stanowi integralną część projektu podwozia wyścigowego. Zapewnia sztywne wsparcie dla amortyzatorów, zderzaków i zawieszenia. Konstrukcja została zaprojektowana, aby pomóc w absorpcji i rozprowadzaniu uderzeń pochodzących z twardego jak skała terenu pustynnego.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Realistyczne płyty boczne podwozia można zamontować bezpośrednio na klatce w celu uzyskania prawdziwego realizmu Pro-Scale. Płyty zwiększają sztywność całej klatki, a przy okazji całość wygląda jeszcze bardziej realistycznie.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Bardzo szczegółowe wnętrze kokpitu z figurami kierowców zwiększa realizm do tego stopnia, że można pomyśleć, że patrzysz na prawdziwą ciężarówkę podczas jazdy. Przełączniki, radia, sprzęt bezpieczeństwa, dźwignia zmiany biegów, nawigacja ... wszystko tam jest!

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Pięknie i precyzyjnie uformowane detale tworzą Pro-Scale. Repliki zacisków i tarcz hamulcowych, podnośnik podłogowy z rączką, akumulatory, wentylatory, puszki olejowe, gaśnice i zbiorniki amortyzujące zapewniają całkowity realizm.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Podobnie jak w prawdziwej ciężarówce na pustynnym wyścigu, dwa koła zapasowe są zamontowane na tylnej ramie. Są Identyczne z pozostałymi czterema, są w pełni funkcjonalne i gotowe do zamontowania. Wał napędowy zamontowany na ramie to również w pełni funkcjonalny zapas do ewentualnego montażu.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


Obudowa odwróconego podwozia ułatwia serwis i konserwację. Pakiety wymienia się bez wyjmowania korpusu. Ta konstrukcja również koncentruje masę tak nisko, jak to tylko możliwe, aby obniżyć ogólny środek ciężkości (CG) ciężarówki, co zapewnia doskonałą obsługę i osiągi.

 

TRAXXAS Unlimited Desert Racer 4WD 1/10


W pełni funkcjonalny system radiowy TQi 2,4GHz zapewnia najwyższą jakość, precyzję i kontrolę wymaganą do prowadzenia Desert Racer'a po pustyni . Nadajnik jest przystosowany do współpracy z systemem Traxxas Link, co pozwala na wykorzystanie wszystkich opcji regulacyjnych oraz korzystanie z informacji telemetrii w czasie rzeczywistym

Moduł Traxxas Link Wireless Module™, zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+. Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to 106511.


UWAGA! Do zasilania modelu wolno używać jedynie pakietów typu LiPo.

Wymagane do uruchomienia modelu:

 • Konfiguracja 4S: 2 x LiPo 2S 7,4V np. TRAXXAS 7600mAh #2869X
 • Konfiguracja 4S: 1 x LiPo 4S 14,8V np. TRAXXAS 6700mAh #2890X
 • Konfiguracja 6S: 2 x LiPo 3S 11,1V np. TRAXXAS 5000mAh #2872X
 • Zasilanie pilota: 4 baterie typu AA "zwykle paluszki"


Napisz swoją recenzję

Auto Unlimited Desert Racer 4WD LED (czerwony)Auto Unlimited Desert Racer 4WD LED (czerwony)

Unlimited Desert Racer łączy w sobie zalety Pro-Scale™ z ekstremalną mocą napędu 6S. Zapewnia to najbardziej ekscytujące wrażenia z jazdy. Desert Racer jeździ jak prawdziwa pustynna ciężarówka, ponieważ tak właśnie został skonstruowany. Wyjątkowa konstrukcja tylnej osi zapewnia ogromną amortyzację i autentyczną dynamikę jazdy.

Napisz swoją recenzję