Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 (Srebrny)

TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 (Srebrny)

TRAXXAS

88096-4S

Stan: Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

3 130,00 zł

TRAXXAS - TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 (Srebrny)

Skala1:10
Przeznaczenietrial
Rodzaj nadwoziaCrawler
NapędElektryczny szczotkowy
Przeniesienie napędu6WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR


Mercedes Benz G 63 AMG 6x6


Licencjonowana kopia G klasy


TRAXXAS TRX-6 Mercedes Benz G 63 AMG 6x6


TRX-6 to nowy projekt Traxxas'a wzorowany na świetnym podwoziu z serii modeli TRX-4 uzbrojonego w dodatkową, trzecią oś. Model oprócz napędu 6x6 wyposażony jest w komplet oświetlenia LED, które składa się z oświetlenia przedniego, tylnego i obrysowego. Podobnie jak wersja 4x4, TRX-6 naładowany jest innowacjami i nowymi funkcjami, które zapewniają wszechstronność i duże możliwości terenowe.

Prezentowany model jest licencjonowaną kopią legendarnego modelu klasy G 6x6,  z racji tego, dużo uwagi poświęcono detalom karoserii. Wyposażony jest w osłony podwozia, chromowany grill, podwójne rury wydechowe, wycieraczki i lusterka.

Nowy Traxxa's jest zbudowany z myślą o ekstremalnych możliwościach off-road. Model został wyposażony w wyjątkowo duży prześwit pomiędzy podwoziem, a terenem. To pozwala na estremalną jazdę praktycznie wszędzie.

Najbardziej istotne innowacje to napęd 6x6, zdalna blokada dyferencjałów oraz skrzynia dwubiegowa
. To wszystko sprawia, że TRX-6 jest rzeczywiście wyjątkową propozycją na rynku modeli samochodów R/C.TRAXXAS TRX-6 Mercedes Benz G 63 AMG 6x6
PRECYZYJNE STEROWANIE 2.4GHZ


Nadajnik umożliwia korzystanie z unikalnych funkcji dla TRX-4, jak blokada dyferencjałów oraz zmiana przełożenia przekładni głównej.


Nadajnik jest przygotowany do wyposażenia go w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Androidlub AppleiOS.

Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to 106511.REGULATOR OBROTÓW XL-5 HV

Sterowanie napędu realizuje nowy - elektroniczny regulator obrotów XL-5 HV. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne.

Do tego w regulatorze XL-5 HV znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50% oraz funkcje "Sport" i "Race". Funkcja "Training" jest przydatna dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować technikę precyzyjnej.

Regulator XL-5 VH jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”. Najważniejszą funkcją regulatora jest obsługa napięć pochodzących z pakietów 3S LiPo.


OŚWIETLENIE LED

Zainstalowany zestaw oświetlenia LED przenosi realizm skali na wyższy poziom dzięki działającym reflektorom, światłom tylnym, dachowym i bocznym. Regulowany zasilacz zapewnia stałą i niezawodną moc, aby wyeliminować ściemnianie i przegrzanie. W pełni wodoszczelny system oświetlenia pozwala na użytkowanie modelu w każdych warunkach. 

SERWOMECHANIZMY STEROWANIA NAPĘDEM

TRX-6 wykorzystuje trzy wodoszczelne mikro serwa do sterowania przednim i tylnym mechanizmem różnicowym, a także wybór wysokiego / niskiego zakresu w skrzyni biegów. Przewody w rękawach eliminują skomplikowane połączenia, które w innym przypadku ograniczałyby przegub zawieszenia.

 SILNIK TITAN 21T 550

TRX-4 wyposażono w ulepszony silnik napędowy Titan 21T 550, który wyposażono w zintegrowany wentylator chłodzący.SERWO 2075X

Serwomechanizm układu sterowania jest wodoszczelny i wyposażony w metalowe zębatki.PANCERNA RAMA PODWOZIA

Zaprojektowane specjalnie dla TRX-6 grube stalowe szyny podwozia z ceownika o ściankach grubości 1,5mm są uformowane z jednego solidnego elementu w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości.

MOCOWANIA BATERII DUAL-FIT


TRX-6 pozwala na stosowanie zarówno pakietów LiPo o pełnej długości jak i mniejszych - stosowanych w skali 1/16.
Odchylany element zapewnia szybki i bezpieczny montaż pakietów w terenie. Odchylany element można odwrócić w celu dostosowania do akumulatorów o różnej wysokości.

Dodatkowa półka montowana z przodu pozwala przy pakietach w skali 1/16 ustawienie ciężaru bezpośrednio nad przednią osią, aby zapewnić maksymalną przyczepność podczas wspinaczki w stromym terenie.ALUMINIOWE AMORTYZATORY

TRX-6 wyposażony jest w sześć wypełnionych olejem amortyzatorów GTS. Te aluminiowe amortyzatory zapewniają bardzo gładkie tłumienie. Posiadają gwintowane elementy ułatwiające regulację wysokości jazdy. Wyposażone są w uszczelki O-ring i podwójne uszczelki wału X-ring.MOSTY NA ZWOLNICACH

Dodatkowe przełożenie połączone ze zwiększeniem prześwitu podwozia. Powoduje zwiększenie momentu obrotowego oraz pozwala na jazdę po trudnym terenie kamienistym.ZAAWANSOWANY UKŁAD NAPĘDOWY

Blokada dyferencjałów, bez której pokonywanie kamienistych zboczy jest niemożliwe.ROZBUDOWANA SKRZYNIA BIEGÓW

Łożyskowana przekładnia główna umożliwiająca jazdę na dwóch przełożeniach. 

EKSTREMALNE KĄTY PODEJŚCIA

Fabrycznie ustawiony kąt natarcia wynoszący 60 stopni pozwala TRX-6 na wspinanie się po ścianach. Równie imponujący kąt zejścia 55 stopni zapewnia ekstremalne możliwości jazdy nawet w najgłębszych koleinach.

 SILNIK W PRZEDNIEJ CZĘŚCI MODELU

Motor umiejscowiono w bliskości przedniego zawieszenia, co zwiększa możliwości trakcji.


 

 

CHROMOWANE ELEMENTY

Błyszcząca chromowana przednia osłona, wzorowana na oryginale w pełnej skali, ma legendarny - symbol gwiazdy, nadający jej autentyczny wygląd.

Przednia i tylna chromowana osłona podwozia zapewnia funkcjonalną ochronę z klasycznym akcentem.


 

 

TRAXXAS TRX-6 Mercedes Benz G 63 AMG 6x6


Wymagane do uruchomienia modelu:
 • Akumulator do modelu:
  • LiPo 7,4V (2S) - 11,1V (3S)
   lub
  • NiMH 7,2V (6 cell) - 8,4V (7 cell)
 • Ładowarka do akumulatora
 • Baterie do pilota 4szt. AA "zwykłe paluszki"


W zestawie:
 • Złożony, gotowy do jazdy model TRX-6,
  wyposażony w:
  • Woodoodporny regulator obrotów XL-5 HV
  • Silnik TITAN 21T
 • Pilot do sterowania TQi 2.4GHz z funkcją Cruise Control
 • Wysokiej jakości narzędzia i dodatkowe elementy
TRAXXAS TRX-6 Mercedes Benz G 63 AMG 6x6

ZOBACZ PREZENTACJĘ MODELU !


Video TRX-4Napisz swoją recenzję

TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 (Srebrny)TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 (Srebrny)

TRX-6 to nowy projekt Traxxas'a wzorowany na świetnym podwoziu z serii modeli TRX-4 uzbrojonego w dodatkową, trzecią oś. Model oprócz napędu 6x6 wyposażony jest w komplet oświetlenia LED, które składa się z oświetlenia przedniego, tylnego i obrysowego. Podobnie jak wersja 4x4, TRX-6 naładowany jest innowacjami i nowymi funkcjami, które zapewniają wszechstronność i duże możliwości terenowe.

Napisz swoją recenzję