Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Auto Slash VXL 4WD Ultimate 1/10 + TSM + Alu (zielony)

Auto Slash VXL 4WD Ultimate 1/10 + TSM + Alu (zielony)

TRAXXAS

68077-4G

Stan: Dostępny

2 410,00 zł

TRAXXAS - Auto Slash VXL 4WD Ultimate 1/10 + TSM + Alu (zielony)

Skala1:10
Przeznaczenieoff-road
Rodzaj nadwoziaShort Course Truck
NapędElektryczny bezszczotkowy
Przeniesienie napędu4WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR

TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck

TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 Short Course Truck

Aluminium + Stabilizacja TSM + Silnik bezszczotkowy + 100km/h


Najbogatsza wersja Slash'a z aluminiowymi częściami i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami niedostępnymi u konkurencji. Model został wyposażony w najnowsze amortyzatory, serwomechanizm na metalowych trybach, grubsze półosie i wahacze. Dodatkowo model posiada TSM - system elektronicznej stabilizacji toru jazdy.TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck

Niesamowite wrażenia z jazdy


Wielokrotnie nagradzany Traxxas Slash Short Course Truck, stawia Cię w sytuacji kierowcy prowadzącego samochód w pełnej skali z silnikiem o mocy 900 koni mechanicznych. Slash był inspirowany przez zawody Torc™ (Traxxas Off-Road Championship™), które odbywają się zarówno w terenie, jak i na gładkim asfalcie z ustawionymi skoczniami. W takiej sytuacji najważniejsze to dobry sprzęt i niezwykłe umiejętności kierowcy.


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck
Płyta Low-CG


Slash'a wyróżnia stały napęd na 4 koła, płyta podwozia Low-CG obniżająca środek ciężkości i poprawiająca prowadzenie modelu przy dużych prędkościach i w szybko pokonywanych zakrętach oraz niesamowicie mocny silnik bezszczotkowy potrafiący rozpędzić model do ponad 100km/h na akumulatorze LiPo 11,1V.


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck
Wał napędowy Ultra Efficient Shaft-Driven 4WD


W Slash’u 4x4 zamontowano bardzo wydajny układ napędowy. Obraca się on bez oporów i luzów na łożyskach kulkowych i zintegrowany jest z unikalnym podwoziem o bardzo niskim środku ciężkości (Low-CG). Bardzo lekki, tłoczony z aluminium wał napędowy, przenosi moment obrotowy szybko i bez strat, co widać po wyjątkowo dużym przyspieszeniu samochodu. Wał biegnie po idealnie prostej linii, jest wyjątkowo sztywny i wytrzymały.


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck
Budowa modularna


Stare wzory budowy pojazdów 4-kołowych powodują problemy przy obsłudze technicznej i zwiększają jej czasochłonność. Traxxas ma lepszy sposób. Modułowa konstrukcja Slash’a 4x4, pozwala na odłączenie przedniej części po odkręceniu zaledwie 5 śrub, a tylnej po usunięciu tylko czterech śrub. W mniej niż minutę korzystając z wkrętarki, uzyskujesz pełny dostęp do wszystkich podstawowych elementów w celu przeprowadzenia serwisu lub regulacji.


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck
Zobacz model w akcji !


Zobacz video z modelem
Części zamienne


Posiadamy pełną ofertę części zamiennych, dzięki którym w przypadku uszkodzenia modelu można go z łatwością naprawić i po krótkim czasie wrócić do użytkowania. Do zestawu dołączany jest spis części wraz z ich ilustracją oraz symbolami, co znacznie ułatwia identyfikacje oraz zamawianie niezbędnych elementów.


Części zamienne do modeli
Zapasowe części do modelu
(Kliknij aby zobaczyć)


Lista części zamiennych do modeluTotalna kontrola


Modele Traxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany , gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany.

TRAXXAS Aparatura TQi
Najważniejszą nowością tego systemu jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie Android oraz iOS. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Twój smartfon łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości, kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.


TRAXXAS Link App


Nadajnik jest fabrycznie wyposażony w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub iOS.


TRAXXAS Link App

Fabrycznie zainstalowane czujniki telemetryczne


Model jest w pełni wyposażony w komplet czujników telemetrycznych. Pozwalają one, przy użyciu aplikacji Traxxas Link na nagrywanie w czasie rzeczywistym takich danych telemetrycznych jak:

 • Prędkość modelu
 • Napięcie akumulatorów
 • Obroty silnika
 • Temperatura silnika

Aplikacja Traxas Link automatycznie wykrywa czujniki telemetryczne i jest łatwa w instalacji oraz konfiguracji.


TRAXXAS Link App

TRAXXAS TSM

TRAXXAS TSMTraxxas Stability Management (TSM)

System stabilizacji toru jazdy wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM. Teraz jazda modelem R/C daje jeszcze więcej przyjemności i sprawia, że w kilka chwil stajesz się prawdziwym mistrzem kierownicy.

Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje model. Kontrola trakcji szczegónie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie czy śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu.


TRAXXAS TSMTRAXXAS TSM


TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.

W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy.


TRAXXAS TSM

Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Management, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.


TRAXXAS TSM
Prędkość ponad 100km/h


Velineon® 3500kV jest bezszczotkowym silnikiem specjalnie zaprojektowanym i zbudowanym przez inżynierów Traxxas'a do modeli w skali 1:10. Jego budowa i użyte materiały zapewniają ogromną moc i świetne chłodzenie, co przekłada się na prędkości maksymalne sięgające nawet 100km/h.

Należy pamiętać aby na bieżąco silnik czyścić i konserwować, co zapewni długą żywotność i bezawaryjną pracę.
TRAXXAS Silnik napędowy Velineon 3500kV
Tryb 50% mocy i wodoszczelność


Elektroniczny regulator obrotów VXL-3s obsługuje akumulatory o napięciu od 4,8V do 11,1V typu NiMH oraz LiPo. Dzięki rozbudowanej elektronice zapewnia pełną kontrolę nad modelem. Płynne ruszanie i precyzyjne dawkowanie gazu podczas zabawy nie stanowią problemu.


TRAXXAS Regulator obrotów VXL-3S


Regulator VXL-3s ze względu na swoją dużą moc 200A (320A prąd chwilowy) obsługuje silniki bezszczotkowe bez ograniczenia limitu uzwojenia. Samodzielnie wykrywa typ silnika za pomocą wbudowanego specjalnego czujnika. Ponadto VXL-3S posiada dwustopniowe termiczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem.


TRAXXAS Regulator obrotów VXL-3S


Dodatkowo w regulatorze VXL-3S znajduje się funkcja „Training Mode™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich, którzy chcą potrenować technikę precyzyjnej jazdy i ograniczyć zużycie akumulatora.

Regulator obrotów jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.
TRAXXAS Regulator obrotów VXL-3S

 


 

Konektory z serii TRAXXAS iD


Dzisiejsze akumulatory napędowe dostarczają tak duże prądy, że konwencjonalne złącza elektryczne nie wystarczają i tworzą tak zwane „wąskie gardła”, co w praktyce uniemożliwia wykorzystanie pełnej mocy napędu. Nowe złącza elektryczne Traxxas’a – „High-Current” otwierają drzwi dla nieograniczonego przepływu prądu i wyciągają z pakietów napędowych pełną moc.


TRAXXAS Wyki iD Connector


 

Regulowane amortyzatory GTR


Sprawdzone w ekstremalnie trudnym terenie w samochodach w dużej skali 1/8 amortyzatory GTR, reprezentują szczyt techniki zawieszenia i wyznaczają standardy dla jakości tłumienia i kontroli zawieszenia. Długość amortyzatorów została dostosowana tak, aby uzyskać maksymalny skok zawieszenia.

Amortyzatory mają 13mm średnicy obudowy do przechowania o 76% więcej oleju niż amortyzatory Ultra. Powłoka PTFE zmniejsza maksymalnie współczynniku tarcia, zwiększa odporność na ścieranie oraz wytrzymałość.

Obudowa z twardego – anodyzowanego aluminium, tłoki powlekane azotkiem tytanu i teflonem, zapewniają dużą trwałość, minimalne tarcie, a co za tym idzie, płynne tłumienie drgań i długotrwałą niezawodność.


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck 

Wzmacniane i lekkie elementy zawieszenia


Wykonane z wysokiej jakości aluminium w technologii CNC, anodyzowane na niebiesko elementy zwiększają precyzję sterowania i utrzymania toru jazdy. Dodatkowo, laserowo wyciete logo, pokazuje, że Twój samochód jest wyposażony w oryginalne części Traxxas’a o wyjątkowej wydajności.

TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck 

Aluminiowe zwrotnice


Te elementy odpowiedzialne są za precyzję sterowania. Obrobione z komputerową dokładnością gwarantują odpowiednią wytrzymałość i sztywność układu kierowniczego.

TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck 

Aluminiowe tylne piasty


Geometria zawieszenia to istotny czynnik precyzji trakcji i sterowania. Anodowanie na niebiesko, wycięte technologią CNC tylne piasty, gwarantują wyjątkowe zachowanie się Slash’a w najtrudniejszym terenie.

TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck
 

Przednie i tylne stabilizatory zawieszenia


Na wyjątkowo trudnym terenie potrzebna jest wyjątkowo wysoka przyczepność. To zadanie ciąży na stabilizatorach zawieszenia, w które Slash jest fabrycznie wyposażony.

TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck


Cechy modelu:

 • Długość: 568mm
 • Szerokość: 296mm
 • Wysokość: 193mm
 • Rozstaw osi: 324mm
 • Waga: 2.28kg
 • Stabilizacja toru jazdy "TSM"
 • Maksymalna prędkość ponad 100 km/h
 • Płyta podwozia "Low-CG"
 • Fabrycznie zamontowane czujniki telemetryczne
 • Opcjonalne, aluminiowe części zawieszenia
 • Stabilizatory na przedniej i tylnej osi
 • Amortyzatory aluminiowe GTR
 • Wodoszczelna elektronika na każdą pogodę – wodę, błoto, śnieg
 • Silnik napędowy Velineon 3500kV
 • Wodoszczelny regulator obrotów Velineon VXL-3S
 • Wysokoprądowe złącza elektryczne iD
 • Wspaniale pomalowana karoseria ProGraphix
 • NOWOŚĆ! Anodyzowane kolorem amortyzatory
 • NOWOŚĆ! Serwomechanizm na metalowych zębatkach (#2075X)
 • NOWOŚĆ! Grubsze, wytrzymalsze półosie
 • NOWOŚĆ! Grubsze, wytrzymalsze wahaczeW zestawie:

 • Model TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10
 • Pilot do sterowania TQi 2CH 2.4GHz wyposażony w moduł "Traxxas Link"
 • Opcjonalna zębatka na silnik
 • Opcjonalny, środkowy dyferencjał
 • Spinki do karoserii
 • Podkładki pod obudowę
 • Klucze do serwisu modelu
 • Obszerna instrukcja EN
 • Instrukcja PL na płycie CD


Wymagane do uruchomienia:

 • Akumulator do modelu -> ZOBACZ
 • Ładowarka do akumulatora -> ZOBACZ
 • 4szt. baterie AA "zwykłe paluszki" -> ZOBACZ

Oznaczenie producenta: 68077-4

Masz problem z wyborem akcesoriów?

 

Pomoc - Skontakuj się z nami 


Pomoc - Skontakuj się z nami
Pomoc - Skontakuj się z nami
Skontaktuj się z nami:


605 55 64 55


71 337 27 41Pomoc - Skontakuj się z nami
Pomoc - Skontakuj się z nami
biuro@rc-team.pl

Zadaj pytanie


 


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck
TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck


TRAXXAS Slash Ultimate 4x4 TSM 1/10 Short Course Truck

Napisz swoją recenzję

Auto Slash VXL 4WD Ultimate 1/10 + TSM + Alu (zielony)Auto Slash VXL 4WD Ultimate 1/10 + TSM + Alu (zielony)

Najbogatsza wersja Slash'a z aluminiowymi częściami i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami niedostępnymi u konkurencji. Model został wyposażony w najnowsze amortyzatory, serwomechanizm na metalowych trybach, grubsze półosie i wahacze. Dodatkowo model posiada TSM - system elektronicznej stabilizacji toru jazdy.

Napisz swoją recenzję