Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Auto Revo 3.3 4WD Monster Truck (czerwony)

Auto Revo 3.3 4WD Monster Truck (czerwony)

TRAXXAS

53097-3R

Stan: Chwilowo niedostępny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

2 675,00 zł

TRAXXAS - Auto Revo 3.3 4WD Monster Truck (czerwony)

Skala1:8
Przeznaczenieoff-road
Rodzaj nadwoziaMonster Truck
NapędSpalinowy nitro
Przeniesienie napędu4WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR

 

 

Revo 3.3 - Ultimate Nitro Monster Truck


Nowy potwór od Traxxas! 10% większy, niż poprzednia wersja Revo 3.3!

W zestawie z czujnikami i nową wersją aparatury TQi z Bluetooth!

 


Jedynie od Traxxas’a może pochodzić połączenie wszechstronności Monster Truck'a i największy rozmiar połączone w jeden model. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, nowe Revo 3.3 określa szczyt wydajności Monster Truck’a o nieograniczonych możliwościach. Nowy Revo 3.3 to czysty potwór zaopatrzony w bogate funkcje, oferujący jeszcze więcej zabawy!

 

 

Totalna Kontrola

Modele Traxxas zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany.

Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

Nadajnik wyposażony jest w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub Apple iOS.

 

 

 

 

 Większy samochód - więcej zabawy!

Nowy Revo 3.3 jest o pełny cal szerszy, a przez nowe obręcze „Geode™” i masywne 6,3 calowe opony Maxx wygląda jeszcze bardziej agresywnie.

Bieżnik „All Terain” zapewnia maksymalną przyczepność na każdym terenie, a 17mm nakrętki gwarantują przeniesienie pełnego momentu obrotowego bezpośrednio na koła. Obręcze „Geode” wykończone w chromie nadają całości świetny wygląd.
App Link Traxxas'a

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego.

Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetrii Traxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora.
 

 

 

 Intuicyjny interfejs Android, iPhone i iPod

Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy.
Cztery baterie typu AA i paliwo

Tylko tyle potrzebujesz, by po wyciągnięciu Revo 3.3 z pudełka pojawić się na torze. Revo 3.3 jest w pełni uzbrojony w przyklejone opony, zmontowane podwozie z nałożoną karoserią „ProGraphix” i zamontowaną elektroniką. To nie wszystko.

W zestawie znajdziesz wysokiej jakości 5 celowy pakiet NiMH zasilający odbiornik, 6 celowy pakiet zasilający system elektrycznego rozruchu „EZ-Start”, ładowarki do uzupełnienia prądu w pakietach, 500cc butelkę do tankowania, zapasową świecę żarową i filtra powietrza.

Oczywiście niezbędny będzie załączony zestaw narzędzi precyzyjnych do codziennej obsługi samochodu.
 

 

 

 
Bieg wsteczny z systemem "OptiDrive"

Tylko Traxxas oferuje bezkompromisowy system cofania oraz gładkie i elastyczne przyspieszenie w przód i w tył. Sekretem jest elektroniczny system „OptiDriveTraxxas"® ElectronicShift” sterowany mikroprocesorem.

System optymalizuje włączanie biegu wstecznego co powoduje, że cała operacja przebiega szybko i płynne. Elektroniczne sterowanie zabezpiecza również przed przypadkowym włączeniem biegu wstecznego przy zbyt dużej prędkości.
Podwójny system sterowania układem kierowniczym

Najlepsze serwomechanizmy linii Traxxas 2075 dostarczają moment obrotowy 250oz w celu utrzymania całkowitej kontroli trakcji w każdych warunkach terenowych.

To cyfrowe, wodoodporne serwomechanizmy z dźwigniami na łożyskach kulkowych z całkowicie wodoszczelną obudową o precyzyjnym powrocie do neutrum i wyjątkowej mocy. W takiej sytuacji woda, kurz i brud nie mają szans.
 

 

 TRX 3.3 Racing Engine - wyjątkowo mocny silnik "Smallblock".

Wysokie obroty, wysoka moc, niezawodność i trwałość to cechy silnika Traxxas’a. Łatwość regulacji i dodatek w postaci elektrycznego rozruchu sprawia, że to świetna jednostka napędowa.
Elektryczny rozrusznik

System „Traxxas EZ-Start ®” oferuje czysty i wygodny sposób na uruchomienie silnika jedną ręką. Jeden przycisk powoduje uruchomienie silnika rozruchowego i żarzenia świecy zapłonowej.

Dodatkowy system „Smart Traxxas 'Start ®” pozwala na monitoring sprawności rozrusznika i świecy zapłonowej.
 

 Poniżej film przedstawiający model w akcji :

Revo 3.3

 

Najważniejsza cecha to zabawa.

 • Revo 3.3 posiada bieg wsteczny pozwalający w prosty sposób wycofać się z ciasnych miejsc. System „OptiDrive ® Electronic Transmission Control” jest elektronicznym układem sterowania skrzynią biegów. Gwarantuje on bezpieczne i płynne używanie biegu wstecznego.
 • Nowy system radiowy TQ ™ gwarantuje pełną kontrolę sterowania w najnowszej technologii 2,4 GHz. Wystarczy włączyć i jechać.
 • Nowe - chromowanie obręcze „Geode ™” z 17mm nakrętkami utrzymują masywne - 6.3 calowe opony „Maxx ®” dzięki którym dysponujemy dużym prześwitem w każdych warunkach terenowych.
 • Układ kierowniczy Revo 3.3 jest podwójnym systemem serwomechanizmów zapewniających moment obrotowy 250 oz i gwarantujących wodoszczelność.


REVO 3.3 wyposażony jest w czujniki telemetrii:

 • Prędkość modelu
 • Obroty silnika
 • Temperatura silnika
 • Napięcie zasilania


Charakterystyka:

 • TQi BlueTooth 2.4GHz - nadajnik wyposażony w moduł Traxxas Link Wireless Module™
 • Czujniki telemetrii
 • OptiDrive® ­Reversing Transmission – wsteczny bieg
 • EZ-Start® i odbiornik – pakiety zasilające w zestawie
 • Większy, mocniejszy, bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek!

 

Zestaw zawiera:

 • Revo 3.3 w pełni zmontowany i gotowy do jazdy
 • Aparatura zdalnego sterowania TQi™ 2.4GHz z BlueTooth
 • Akumulator NiMh zasilający odbiornik
 • Ładowarki sieciowe
 • System elektrycznego rozruchu „EZ-Start”
 • Akumulator zasilający rozrusznik 7.2v 1800 mAh
 • Malowana karoseria “ProGraphix®“
 • Dodatkowy filtr powietrza i świeca
 • Zestaw podstawowych narzędzi
 • Pełna telemetria


Wymagane do uruchomienia:

 • 4szt. baterie AA "zwykłe paluszki" -> ZOBACZ
 • Paliwo do silników spalinowych -> ZOBACZ

 

Nr katalogowy: 53097-3

 

 

 

 

 

Napisz swoją recenzję

Auto Revo 3.3 4WD Monster Truck (czerwony)Auto Revo 3.3 4WD Monster Truck (czerwony)

Jedynie od Traxxas’a może pochodzić połączenie wszechstronności monster trucka i największy rozmiar połączone w jeden model. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, nowe Revo 3.3 określa szczyt wydajności Monster Truck’a o nieograniczonych możliwościach. Nowy Revo 3.3 to czysty potwór zaopatrzony w bogate funkcje, oferujący jeszcze więcej zabawy!

Napisz swoją recenzję