Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR

E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR

HPI RACING

120090

Stan: Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

913,00 zł

HPI RACING - E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR

Skala1:10
Przeznaczenieon-road
Rodzaj nadwoziaTouring Car
NapędElektryczny szczotkowy
Przeniesienie napędu4WD
Rodzaj zestawugotowy do jazdy RTR

Model E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTRModel HPI RACING z serii E10 w barwach Michele Abbate z team'u GrrRacing jest najnowszym dzieckiem przygotowanym do wyścigów i driftu, który zadziwi Cię swoją prostotą obsługi i świetnym wyglądem! E10 jest cztero-napędowym, fabrycznie złożonym i w pełni gotowym do jazdy samochodem wyścigowym w skali 1/10. Nastawiony głównie na początkujących i średnio-zaawansowanych modelarzy, E10 zadziwi każdego, kto będzie go prowadził.


Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w nowym E10 jest jego oszałamiający wygląd. Wysokiej jakości karoserie zaprojektowane dla tego modelu świadczą o przywiązaniu dużej wagi do jakości swoich produktów przez HPI. Felgi o nowoczesnym wyglądzie oraz realistyczne opony z gumowymi wypełnieniami są także standardem w tym modelu.

Każda karoseria dostarczona z E10 jest pomalowana na jaskrawe kolory, które zapewniają dobrą widoczność modelu z dużej odległości. Na zewnętrznej stronie karoserii naklejone są dekoracje przednich i tylnych świateł oraz otworów wentylacyjnych dla realistycznego wyglądu, który zadziwi Twoich przyjaciół. Otwory na słupki karoserii oraz antenę są fabrycznie wycięte, co oznacza, że nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności po wyjęciu modelu z pudełka!

E10 porusza się na efektownych felgach i gumowych oponach z bieżnikiem, które wyglądają niesamowicie podczas jazdy! Spoglądając wewnątrz kół zauważysz tarcze hamulcowe obracające się razem z kołami oraz zaciski hamulcowe pozostające na swoim miejscu - detale, które nie są zawarte w żadnym innym modelu RTR! Te drobne dodatki pozwalają E10 oderwać się od swojej konkurencji!

 

Kliknij w zdjęcie i zobacz model E10 w akcji !

Model E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR


Wszystkie zestawy RTR firmy HPI cechują się łatwą w użyciu elektroniką i aparaturą, E10 nie jest wyjątkiem. Prosto po wyjęciu z pudełka otrzymasz wysokiej jakości, niezawodną elektronikę HPI! Każdy E10 wyposażony jest w "pistoletową" aparaturę 2.4GHz. Ten rodzaj aparatury charakteryzuje się realistyczną pracą kierownicy oraz przepustnicy, która przekona każdego początkującego do jazdy samochodami RC. Dzięki pełnej kompatybilności elektroniki HPI wśród standardów RC może być ona bez problemu wymieniona lub używana w innym modelu w przyszłości. Każdy silnik klasy 540 będzie pasował do E10, podobnie jak pakiet akumulatorów. Możesz używać typowych akumulatorow NiMh lub o podwyższonym napięciu i wydajności akumulatorów zbudowanych z ogniw typu LiPo.

Nadajnik HPI TF-41 cechuje się składaną anteną, łatwym dostępem do wszystkich regulacji oraz prostą wymianą baterii. Nadajnik posiada funkcję zmiany kierunku pracy serw oraz łatwy dostęp do zmiany neutralnej pozycji serw. Dzięki wygodnemu "pistoletowemu" kształtowi, nadajnik dobrze leży w ręce, a sterowanie modelem jest realistyczne. Odbiornik RF-41WP oraz serwomechanizm SS-20WR zostały użyte w wielu modelach HPI w przeszłości i dowiodły swojej wytrzymałości oraz niezawodności wiele razy. Otrzymasz duży zasięg oraz niezawodne połączenie pomiędzy nadajnikiem i samochodem z odbiornikiem RF-41WP na pokładzie. Wraz z serwomechanizmem HPI SS-20WR otrzymasz dobrą kontrolę nad swoim modelem. Jeżeli poczujesz potrzebę szybszej reakcji na skręt możesz je łatwo wymienić na mocniejsze.

SC-3SWP2 jest naszym najnowszym elektronicznym regulatorem prędkości, który cechuje się w pełni proporcjonalną pracą przepustnicy oraz wstecznym biegiem. Oznacza to dobrą kontrolę nad przyspieszaniem i hamowaniem Twojego modelu. Dzięki funkcji wstecznego biegu będziesz miał dodatkowo możliwość wydostania się z trudnych sytuacji! Zasilanie modelu zapewnia pakiet akumulatorów o pojemności 2000mAh ze standardowymi wtyczkami Tamiya. Pozwoli on na długą jazdę na torze lub parkingu razem z przyjaciółmi. Całonocna ładowarka, która zapewni łatwe i bezpieczne ładowanie akumulatorów jest także zawarta w zestawie.

Napęd dla modelu E10 gwarantuje mocny i niezawodny silnik Saturn 27T ze standardowymi wtyczkami. 27-zwojowy silnik zapewnia wystarczające przyspieszenie i prędkość maksymalną dla początkujących, ale nie jest wystarczająco szybki, aby zniszczyć model podczas wypadku lub spowodować utratę kontroli.

Model E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR

 

Poza świetnym wyglądem i niezawodnym wyposażeniem, samochód dla początkujących powinien być także wytrzymały. E10 zdecydowanie posiada tą cechę i bez problemu wytrzyma twarde traktowanie. Inżynierowie HPI posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu najlepszych gotowych do jazdy samochodów. Od układu napędowego i podwozia do zawieszenia i karoserii, E10 jest mocny, wytrzymały i niezawodny!

E10 używa wytrzymałego układu napędowego poprzez wałki, który przekazuje moc silnika na wszystkie 4 koła. Osłonięta zębatka atakująca napędza centralny wał, który przekazuje moment obrotowy do przedniego i tylnego dyferencjału. Takie rozwiązanie gwarantuję świetne właściwości jezdne podczas pokonywania zakrętów. Ze stałym napędem na 4 koła nic Cię nie zaskoczy na drodze! Lekki układ napędowy cechuje się mocnymi wałkami, wydajnymi panewkami oraz wytrzymałymi plastikowymi częściami, co sprawia, że posiada on długą żywotność i dobrą wydajność.

Silnik jest zamontowany na unikalnym mocowaniu, który pozwala na łatwą regulacje odpowiedniego położenia zębatek dzięki specjalnemu oznakowaniu. Duża osłona chroni zębatkę atakującą i odbierającą przed kamieniami. Centralny wał napędowy jest lekki i posiada specjalna budowę, która zapobiega przed jego wyginaniem. Centralny wał napędza przedni i tylny dyferencjał z osłoniętymi zębatkami. Z dyferencjałów moment obrotowy przekazywany jest za pomocą grubych wałków na każde koło, zapewniając maksymalną przyczepność.


Części zawieszenia (wahacze, wieżyczki amortyzatorów i mocowania kół) wykonane są z grubego i wytrzymałego plastiku, więc nie musisz się martwić o częstą odbudowę zawieszenia. Mocny servo saver zapewnia ochronę dla zębatek serwomechanizmu podczas wypadków, a grube drążki skrętne chronią ruchome części układu kierowniczego. Szeroki piankowy przedni zderzak chroni przód modelu oraz karoserię podczas wypadków. Tylny zderzak, który wygląda jakby był wyciągnięty prosto z wyścigowych samochodów GT ochrania tył modelu. E10 używa prostego systemu gwintowanych sworzni zawieszenia, które pozwalają na łatwą naprawę. Wszystkie sworznie w modelu E10 używają tego systemu, co oznacza brak e-klipsów - coś, co docenią doświadczeni modelarze. Podsumowując, E10 jest wystarczająco mocny i wytrzymały, aby znieść twarde traktowanie przez modelarzy na każdym poziomie zaawansowania!

Model E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR


Możesz pomyśleć, że poza świetnym wyglądem, dobrą elektroniką oraz wytrzymałą budową, E10 nie ma nic do zaoferowania, lecz jest inaczej. E10 łączy w sobie doświadczenie zaczerpnięte z projektowania zawodniczych modeli oraz wytrzymałe elementy. Efektem jest łatwy w prowadzeniu, wytrzymały i posiadające dobre osiągi model w skali 1/10. Dolna część płyty podwoziowej jest całkowicie płaska, co oznacza, że E10 gotowy jest do jazdy po zarówno gładkim, jak i nierównym asfalcie. Żadna śrubka nie wystaje poza podwozie, dzięki czemu nie zawadza ono o wystające kamienie. Podwozie w kształcie wanny chroni wnętrze modelu przed dostaniem się do niego kamieni i brudu. Pozwala to na łatwe utrzymanie modelu w czystości.


E10 daje największy zakres wyboru zasilania. Możesz zamontować dowolny silnik klasy 540, który dostępny jest w każdym sklepie modelarskim. Podwozie pomieści każdy pakiet akumulatorów składający się z 5 lub 6 ogniw. Możesz zastosować pakiety składane fabrycznie lub lutowane osobiście z pojedynczych ogniw.

Jazda razem z przyjaciółmi nigdy wcześniej nie sprawiała tak wiele radości! Dwu-wahaczowe zawieszenie zapewnia przyczepność podobną do samochodów wyścigowych najwyższej klasy. Pozwala to na ciasne pokonywanie zakrętów i gwarantuje bardzo dobre osiągi. Stały napęd 4WD oznacza, że masz wystarczającą przyczepność i moc, aby wydostać się z każdej trudnej sytuacji na drodze. Zamontowane unikalne koła T-Grip zapewniają dobre prowadzenie się modelu w prawie wszystkich warunkach - małe kamienie i kurz nie zepsują zabawy! E10 przynosi wiele radości, szczególnie podczas jazdy w grupie z przyjaciółmi!

 

Model E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR


Jeżeli poczujesz ochotę jazdy w poślizgu to E10 posiada możliwość łatwego przystosowania go do driftu. Wystarczy wymontować silnik, przełożyć elektronikę i zamontować silnik w przedniej części podwozia! Dodaj zestaw #4739 Kół T-Drift i jesteś gotowy do jazdy poślizgami! Dokładna instrukcja konwersji modelu zawarta jest w zestawie z każdym E10.

Ze słynną jakością i wsparciem firmy HPI oraz dobrą elektroniką otrzymasz wspaniały model gotowy do jazdy - E10. Części zamienne są łatwo dostępne u wszystkich dystrybutorów firmy HPI. Każda część w modelu może być wymieniona oddzielnie.

Więcej na stronie: https://www.hpiracing.com/pl/kit/120090

Napisz swoją recenzję

E10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTRE10 Michele Abbate GrrRacing 4WD 1/10 RTR

Model E10 w barwach Michele Abbate jest najnowszym dzieckiem przygotowanym do wyścigów i driftu, który zadziwi Cię swoją prostotą obsługi i świetnym wyglądem! E10 jest cztero-napędowym, fabrycznie złożonym i w pełni gotowym do jazdy samochodem wyścigowym w skali 1/10. Nastawiony głównie na początkujących i średnio-zaawansowanych modelarzy, E10 zadziwi każdego, kto będzie go prowadził.

Napisz swoją recenzję