Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Filtr polaryzacyjny CP do DJI Osmo Action (OAC-CS-CP)

Filtr polaryzacyjny CP do DJI Osmo Action (OAC-CS-CP)

POLARPRO

019029

Stan: Dostępny

159,00 zł

Obniżona cena!

169,00 zł

POLARPRO - Filtr polaryzacyjny CP do DJI Osmo Action (OAC-CS-CP)

 
Dopasuj do swoich potrzeb

Filtr CP Cinema Series marki PolarPro zaprojektowanych specjalnie dla DJI Osmo Action. Zapewnia wysoką jakość zdjęć oraz łatwość montażu i demontażu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak wielowarstwowe szkło i aluminium, dzięki którym waga filtra nie wpływa negatywnie na użytkowanie kamery.

Filtr polaryzacyjny CP usuwa niechciane odbicia z niemetalicznych powierzchni takich jak woda bądź szkło. Zwiększa saturację, tworząc efekt głębi, który wzbogaca scenę. Zmniejsza ilość światła dostającego się do obiektywu. Niezwykle przydatny przy pracy na odblaskowych oraz rozproszonych źródłach światła.

Magnetyczny system HotSwap pozwala na prosty montaż w mgnieniu oka. Filtr jest całkowicie odporny na zachlapania w deszczu, nie należy natomiast korzystać z niego pod wodą z powodu spadku jasności.


 Napisz swoją recenzję

Filtr polaryzacyjny CP do DJI Osmo Action (OAC-CS-CP)Filtr polaryzacyjny CP do DJI Osmo Action (OAC-CS-CP)

Seria filtrów Cinema Series marki PolarPro zaprojektowanych specjalnie dla DJI Osmo Action zapewnia wysoką jakość zdjęć oraz łatwość montażu i demontażu dzięki.

Napisz swoją recenzję