Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Filtry 3szt. ND Shutter Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-SHUTTER)

Filtry 3szt. ND Shutter Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-SHUTTER)

POLARPRO

019025

Stan: Dostępny

309,00 zł

Obniżona cena!

339,00 zł

POLARPRO - Filtry 3szt. ND Shutter Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-SHUTTER)

 
Dopasuj do swoich potrzeb

Zestaw filtrów ND firmy PolarPro dedykowany do kamery DJI Osmo Action składa się z 3 filtrów: ND4, ND8, ND16 i etui do bezpiecznego przechowywania filtrów. Stworzone do kontroli prędkości migawki w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki tym filtrom możesz nagrywać płynny materiał filmowy bez zmiany profilu kolorystycznego.

Filtry zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz dostarczane są w niewielkim futerale ochronnym, który pasuje do każdej torby na sprzęt. Dzięki zastosowaniu magnetycznego systemu HotSwap, filtry można zamontować na kamerze bez żadnych problemów. Filtry są w pełni odporne na zachlapania w deszczu, nie należy jednak korzystać z nich pod wodą ze względu na spadek jasności.

 
Specyfikacja:
  • Kod producenta: OAC-CS-SHUTTER
  • Filtry: ND4, ND8, ND16
  • Materiał: Szkło wielowarstwowe / Aluminium

Napisz swoją recenzję

Filtry 3szt. ND Shutter Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-SHUTTER)Filtry 3szt. ND Shutter Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-SHUTTER)

Zestaw filtrów ND z firmy PolarPro dedykowany do kamery DJI Osmo Action składa się z 3 filtrów: ND4, ND8 i ND16 oraz etui do bezpiecznego przechowywania filtrów.

Napisz swoją recenzję