Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Filtry 3szt. ND/PL Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-VIVID)

Filtry 3szt. ND/PL Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-VIVID)

POLARPRO

019024

Stan: Dostępny

309,00 zł

Obniżona cena!

339,00 zł

POLARPRO - Filtry 3szt. ND/PL Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-VIVID)


Dopasuj do swoich potrzeb

Zestaw filtrów ND z polaryzacją firmy PolarPro dedykowany do kamery DJI Osmo Action składa się z 3 filtrów: ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL i etui do bezpiecznego przechowywania filtrów.

Stworzone do kontroli prędkości migawki w różnych warunkach oświetleniowych. Każdy filtr posiada regulację intensywności polaryzacji, dzięki możliwości obracania filtra. Filtry zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz dostarczane są w niewielkim futerale ochronnym, który pasuje do każdej torby na sprzęt.

Dzięki zastosowaniu magnetycznego systemu HotSwap, filtry można zamontować na kamerze bez żadnych problemów. Filtry są w pełni odporne na zachlapania w deszczu, nie należy jednak korzystać z nich pod wodą ze względu na spadek jasności.

  
Specyfikacja:
  • Kod producenta: OAC-CS-VIVID
  • Filtry w zestawie: ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL
  • Materiał: Szkło wielowarstwowe / Aluminium

Napisz swoją recenzję

Filtry 3szt. ND/PL Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-VIVID)Filtry 3szt. ND/PL Cinema Series do DJI Osmo Action (OAC-CS-VIVID)

Zestaw filtrów ND z polaryzacją firmy PolarPro dedykowany do kamery DJI Osmo Action składa się z 3 filtrów: ND4/PL, ND8/PL i ND16/PL i etui do bezpiecznego przechowywania filtrów.

Napisz swoją recenzję