Strona internetowa rc-team.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Obudowa wodoodporna do Osmo Pocket (waterproof case)

Obudowa wodoodporna do Osmo Pocket (waterproof case)

DJI

019410

Stan: Dostępny

225,00 zł

DJI - Obudowa wodoodporna do Osmo Pocket (waterproof case)

Obudowa wodoodporna do Osmo Pocket

Nurkuj bez obaw

Obudowa jest wodoszczelna do głębokości 60 m. Design, dzięki któremu obudowa jest idealnie dopasowana do kamery DJI Osmo Pocket, zapewnia jej bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Obudowa wodoodporna wyposażona jest w dwa dodatkowe mocowania, które pozwalają na jej przymocowanie do innych elementów Twojego wyposażenia. Przyciski na zewnątrz obudowy dają Ci pełną kontrolę nad Osmo Pocket. Specjalne wkładki znajdujące się w zestawie zapobiegają parowaniu obudowy pod wodą.Cenne wskazówki


Upewnij się, że kamera Osmo Pocket jest wyłączona przed umieszczeniem jej w obudowie wodoodpornej. Dokładnie dokręć obręcz zabezpieczająca przed dostaniem się wody do środka. Producent nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego zastosowania obudowy wodoodpornej.

Ruchy gimbala po włożeniu kamery do obudowy i uruchomieniu trybu Underwater Mode są znacznie ograniczone - brak możliwości regulacji. Regularnie wymieniaj wkładki zapobiegające parowaniu obudowy, aby zapewnić poprawne ich działanie. Sprawdź przed każdym użyciem czy obudowa jest czysta, a po jej zastosowaniu dokładnie ją wyczyść.

Napisz swoją recenzję

Obudowa wodoodporna do Osmo Pocket (waterproof case)Obudowa wodoodporna do Osmo Pocket (waterproof case)

Obudowa jest wodoszczelna do głębokości 60 m. Design, dzięki któremu obudowa jest idealnie dopasowana do kamery DJI Osmo Pocket, zapewnia jej bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych sytuacjach. Obudowa wodoodporna wyposażona jest w dwa dodatkowe mocowania, które pozwalają na jej przymocowanie do innych elementów Twojego wyposażenia.

Napisz swoją recenzję