DJI Mavic Mini / Mini SE
DJI Mavic Mini / Mini SE

DJI Mavic Mini / Mini SE

DJI Mini SE to niesamowicie funkcjonalny dron, który umożliwi Ci tworzenie zdjęć o rozdzielczości 12MP i filmów w jakości 2.7K. Teraz możesz podkreślić ich piękno jeszcze bardziej dzięki fantastycznym efektom, jakie oferuje polskojęzyczna aplikacja DJI Fly. Bez względu na to, gdzie się udasz, ten niewielki, lekki i składany dron będzie towarzyszyć Ci w każdej przygodzie!

Ciesz się swobodą eksploracji przestrzeni dzięki wydłużonemu czasowi lotu, który wynosi aż do 30 minut. Dodatkowo, dzięki transmisji obrazu HD na odległość do 2 km, nie tylko zobaczysz piękno otaczającego Cię krajobrazu, ale także z łatwością sfotografujesz i nagrasz to, co tylko zechcesz. Co więcej, Mini SE posiada system wizyjny oraz GPS, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania drona.

To nie wszystko! DJI Mini SE jest niezwykle prosty w obsłudze, dzięki czemu jest idealny zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Wyposażony w port USB-C oraz konstrukcję DJI Mini 2, dron jest również bardziej odporny na wiatr.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z możliwości, jakie daje DJI Mini SE i pokaż światu swoje niezwykłe perspektywy. Zamów go już teraz i odkrywaj niesamowite moce twórcze!

Aktywne filtry

Kod produktu: 030516

Producent: DJI

Dron DJI Mini SE (Mavic Mini SE)

Recenzje: 0

DJI Mini SE to nowa, ulepszona wersja DJI Mavic Mini. Twórz zdjęcia 12 MP i filmy 2.7K z lotu ptaka, a następnie uzupełniaj je o fantastyczne efekty za pomocą polskojęzycznej aplikacji DJI Fly. Ten niewielki, lekki i składany dron może Ci towarzyszyć niemal wszędzie!

Cena 1 599,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Śledź nas na Facebooku