Książki
Książki

Książki

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 199,00 zł

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Książka "MISZCZU mistrz życia" - Alina Miszczyk

Recenzje: 0

Książka przedstawiająca sylwetkę niezwykłego młodego człowieka, który w wieku 11 lat rozpoczął swoją ciężką walkę z rakiem. Jednak początek choroby nie oznaczał dla tego niezwyciężonego optymisty końca życia, ponieważ treść kolejnych 4 lat wypełniły - niezwykła pasja i talent modelarski, które odkrył w trakcie choroby, niezliczone starty w zawodach...

Cena 24,90 zł
Więcej
Obecnie brak

Kod produktu: 6815

Producent: HELION

HELION Książka Drony dla początkujacych - Konstrukcja i dostosowanie własnego quadcoptera

Recenzje: 0

Chciałbyś zbudować coś, co potrafi latać? Co sądzisz o latającym robocie? Z tej książki dowiesz się, jak działają drony, jak rozwiązać niektóre inżynierskie wyzwania związane z ich konstruowaniem i jak zbudować swój własny czterowirnikowy śmigłowiec, którego można modyfikować, dostosowywać i - oczywiście - latać nim.

Cena 34,90 zł
Więcej
Obecnie brak

Książka Samochodowe modele RC

Recenzje: 0

Podręcznik każdego uzytkownika modeli samochodów zdalnie sterowanych. Zawiera cenne porady miedzy innymi na temat regulacji, ustawień oraz konserwacji modeli aut. Zalecany zarówno dla początkujących jak i doświadczonych modelarzy.

Cena 29,00 zł
Więcej
Obecnie brak

Książka Budowa lotniczych makiet RC

Recenzje: 0

Pierwsza książka modelarska po kilkudziesięciu latach wydana nie tylko dla modelarzy budujących makiety. Jest to obowiązkowy podręcznik każdego użytkownika modeli samolotów zdalnie sterowanych. Zawiera cenne informacje nie tylko na temat budowy makiet ale też ogólne zasady regulowania, ustawiania oraz oblotu modeli latających.

Cena 89,90 zł
Więcej
Obecnie brak

Śledź nas na Facebooku